צרו קשר

  ּ

  זכוכית למכבשים

  זכוכית למכבשים הינה מסיבית מחוסמת ועמידה מאוד ללחצים. מכבש הוא כלי כבד, פועל בסביבת עבודה מורכבת וכל חלקיו  כולל הזכוכיות אמורים להיות חזקים ויציבים. תקלות לשמשות עלולות לגרום לסדקים, שברים, להתרופפות הזכוכית ולנזקים אחרים. הם עלולים לקרות עקב תאונות, חבלות, בלאי של גומיות ועוד. בתקלות אלו ובאחרות נוספות יש לקבל שירות מהיר בשטח. חברת זגגות מרכז – זגגות טרקטורים בע"מ עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רב.

  זכוכית למכבשים – תיקון יעיל בעת פגיעה בה

  זכוכית למכבשים הינה מחוסמת – מה שמוסיף הגנה חשובה לנהג ולסביבתו. החיסום גורם לכך שכאשר היא מתנפצת נוצרים רסיסים קטנים אשר אינם מסוגלים לפצוע חמורות את כל מי שנפגע. כל תקלה מכל סוג שהוא אמורה להיות מטופלת במהירות רבה. אפילו סדק קטן יכול להוביל לבעיה חמורה בהרבה. זכוכית סדוקה אינה עמידה דיה בלחצים כבדים ובעומסים כבדים כמו שמכבש מייצר בעת נסיעתו. הסכנה היא להתנפצותה תוך כדי עבודה. יותר מכך, היא מפריעה מאוד לאיכות ושדה הראיה מתא הנהג. עקב כך, עלולות לקרות תאונות מיותרות שנזקיהן רב. כך, עד כדי פגיעות גופניות ו/או פגיעות קשות בכלי היקר עצמו. הטיפול חייב להיות בשטח כי הוא אפשרי וכי  ניתן לעשותו במהירות. בוודאי, יחסית לשינוע  המכבש למוסך. כך ייחסך זמן רב וכסף מיותר.

  תהליך תיקון בשלבים

  ראשית התהליך הוא בקריאת שירות לחברה המטפלת. הלקוח יציין את מהות הבעיה, את דגם המכבש ופרטים חשובים אחרים. כך, יוכל הצוות המטפל להתארגן היטב ולהביא עימו את הזכוכיות המתאימות, את הגומיות לאטימה וחלקים אחרים. יש לציין, כי הזכוכיות הינן מקוריות או תקניות אחרות המאושרות לשימוש על ידי יצרני המכבשים. התיקון יארך מספר שעות עד לסיומו המוצלח.

  שירות באיכות גבוהה

  חברת זגגות מרכז – זגגות טרקטורים בע"מ עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ, זמינות גבוהה, תיקון ושירות מושלמים, מחירים נוחים ועוד. מנהלי החברה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיע מהתמחות, מהתעדכנות במידע חדשני חשוב ועוד. הם ישמחו לשרת כל לקוח נוסף.

   

  למעלה

  ליצירת קשר, מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

   ּ