צרו קשר

  ּ

  זכוכית למכבש

  כבישי האספלט אשר נמתחים לאורך קילומטרים הם תוצאה של עבודה מייגעת שכוללת שימוש בכלים כבדים מאוד. המכבש הינו אחד הכלים השימושיים ביותר בעזרתו מהדקים  את חומר האספלט ויוצרים כביש חלק, נוח ובטיחותי. זכוכית למכבש היא קריטית, שכן במקרים רבים העבודה מתבצעת תחת כיפת השמיים, ומכיוון שאין אפשרות להפסיק את העבודה סתם כך, כדאי מאוד שלאנשים אשר מתפעלים את הכלים יהיו התנאים הטובים והבטיחותיים ביותר שניתן. זכוכית מרכז זגגות טרקטורים בע"מ היא חברת שמחזיקה מלאי עצום של זגוגיות שמתאימות לכל סוגי הטרקטורים שקיימים. החברה גם מספקת שירות של התקנה מהירה בשטח.

  זכוכית למכבש – מהן התכונות הבולטות שלה?

  כאמור, המכבש הוא כלי רכב כבד מאוד ועל כן הוא זקוק לזגוגית עבה, חזקה ואטומה. לא מומלץ להתפשר על איכות הזכוכית שכן במקרה כזה עלולות להתרחש תקלות ותאונות שונות שיאטו או יעצרו את קצב העבודה:

  • המכבש עובד לאט אך בזמן העבודה הוא מייצר רעידות חזקות מאוד. הזכוכית שמותקנת על הקבינה חייבת להיות מחוסמת, חזקה ויציבה מאוד. הרעידות עלולות לגרום לסדקים ואפילו לשברים בזכוכית.
  • הרעש שמייצרים כלים כבדים עלול לפגוע בריכוז של הנהגים. זכוכית למכבש איכותית ועבה תבודד את הרעשים ותאפשר עבודה נוחה ושקטה.
  • גם למזג האוויר יש תפקיד בבחירת הזכוכית. פגעי מזג האוויר השונים עשויים לייצר תנאים בלתי נוחים לעבודה. הזכוכית צריכה להיות אטומה ולספק הגנה מפני קור, חום ורוח.
  • זכוכיות חזקות קלות לניקוי, וזוהי תכונה חשובה שמקלה על התחזוקה של הכלי.

  צוות התקנה מהירה של זכוכית למכבש

  כל מי שנתקע אי פעם באמצע שום מקום בוודאי שמח על האפשרות להזמין חילוץ מהיר, גרר או צוות שיגיע ויטפל בתקלה. גם במקרה של החלפת חלון או זגוגית ניתן לתקן במקום על ידי צוות מיומן. מומלץ לפנות רק לחברה בעלת מוניטין שמכירה את העבודה ומתמחה בסוג של התקנה.

  במקרים רבים כאשר תפנו לזגג זה או אחר תקבלו חוות דעת שגויה שעלולה לגרום לתקלות בהמשך הדרך. חשוב תמיד לפנות רק למומחים בתחום שיבטיחו עבודה מושלמת, וכדאי לבקש תעודת אחריות ואישור אודות ההתקנה.

  זכוכית למכבש

  חברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע״מ מתמחה גם בהחלפה ותחזוקה של זכוכית למכבש. המכבש הוא אחר הכלים שבעזרתו מהדקים את האספלט בזמן סלילת כבישים ובכך יוצרים כביש חלק, נוח וכמובן בטיחותי. שבר בשמשת המכבש אינו מאורע נדיר וניתן למצוא סדקים או שברים בשמשות המכבש בכל מקום שנעשה בו שימוש.

  מה דרוש להחלפת זכוכית למכבש?

  • סוג הזכוכית. קיימת מספר תכונות הנדרשות מזכוכית למכבש:
   • עובי – עבודת המכבש מייצרת רעידות חזקות מאוד. זכוכית עבה תהיה חסינה יותר לשברים וסדקים.
   • חוזק – מאחר ועבודת המכבש נעשית בכל סוגי מזג האוויר, יש צורך בזכוכית חזקה מיוחד אשר תוכל לעמוד לא רק ברעידות, אלא גם בנזקי מזג האוויר. בנוסף, קל יותר לשמור על ניקיון ותחזוקה הכלי עם זכוכית חזקה.
   • אטימות – עבודת המכבש גורמת לרעש חזק אשר עלול לפגוע בעבודת הנהגים. זכוכית אטומה מורידה את מפלס הרעש ובכך מאפשרת עבודה שקטה ונוחה יותר.
  • לפני החלפת זכוכית במכבש חובה למצוא חברה אשר תחום מומחיותה הוא החלפת שמשות לכלי עבודה כבדים וביניהם המכבש. צריך לברר שלחברה אכן יש ניסיון רב בהחלפת שמשות מסוג זה וברכב כזה. חשוב מאוד לדעת שלחברה יש צוות עתיר ניסיון ומיומנות בהחלפת הזכוכית במהירות וביעילות וללא תקלות אשר יעכבו את העבודה השוטפת.
  • חשוב מאוד לוודא כי החברה אכן מגיעה לכל מקום ואתר לצורך תיקון. במידה וזכוכית המכבש נשברה במהלך עבודה בשטח, אין טעם להזמין חברה שלא תוכל להגיע לאזור.

  איזו חברה מתאימה להחלפת שמשה למכבש?

  חברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע״מ מתמחה גם בהחלפת זכוכית למכבש. חברתנו קיימת מזה 25 שנה ומחזיקה בידע וניסיון רב בתחום החלפת שמשות לכלי רכב כבדים. אנחנו עונים לכל הקריטריונים הדרושים לצורך החלפת שמשות לכלי הרכב הללו כולל למכבש. לא סתם חברות רבות במשק מחליטות לעבוד איתנו על פני שאר החברות הקיימות בשוק. במידה והציוד שלך נפגע, אל תחכה לרגע האחרון – צרו עמנו קשר עוד היום ונגיע עד אליכם לצורך תיקון שמשת הרכב הפגומה.

  זגגות למכבש

  זכוכית למכבש הינה רק אחת מבין מגוון זכוכית רבות אשר תוכלו למצוא בזכוכית המרכז – זגגות טרקטורים. חברתנו עוסקת בתחום הזכוכיות לרכבים כבר מעל חמש עשרה שנה. לזכוכית הרכב, במיוחד כאשר מדובר ברכב עבודה, יש תפקיד משמעותי מאוד בהגנה על הנהג. הן כאשר מדובר בהגנה מפני תנאי השטח והן כאשר מדובר בהגנה מפני תנאי מזג האוויר. במידה ויש לכם שאלות נוספות או שאתם מעוניינים להחליף את זכוכית הרכב שלכם זה בדיוק הזמן להרים אלינו טלפון.

  למה זקוקה זכוכית למכבש

  כולנו מכירים את המכבש וראינו אותו לא מספר פעמים בחיינו. מדובר בכלי העבודה אשר מהדק את האספלט בעת הבנייה של כביש חדש. מדובר בעבודה אשר דורשת כוח רב מצד כלי הרכב כיוון שהיא מבצעת פעולה של דחיסה. פעמים רבות הכוח הזה גורם לפגיעה בזכוכית של המכבש. כל סדק או שבר בזכוכית מחייב את הנהג להפסיק את עבודתו על מנת שלא תיגרם פגיעה משמעותית יותר. במקרים בהם נדרשת החלפה של הזכוכית חשוב לשים דגש על מספר דברים:

  • תחילה, חשוב לציין כי עבודת המכבש מייצרת רעידות בכלי העבודה ולכן חשוב מאוד שהזכוכית הנבחרת תהיה מחוסמת וחזקה. זכוכית איתנה תישמר לאורך זמן ויקטן באופן משמעותי הסיכוי לפגיעה עתידית.
  • על הזכוכית להיות כמה שיותר עמידה בפני רעשים. כלומר, שתספק לנהג מעין אי של שקט מפני כל הרעש הגדול המתרחש בחוץ וזאת על מנת לאפשר לו לעבוד בריכוז ובדיוק רב.
  • זכוכית אשר מותקנת בצורה נכונה ללא כל תקלות תספק הגנה בטוחה גם מפני נזקי מזג האוויר. הן כאשר מדובר בחודשי הקיץ בהם השמש יוקדת בחוזקה והן כאשר מדובר בחודשי החודש הקרים המלווים בגשמים ורוחות עזות. הזכוכית מספקת בטיחות.

  התקנת זכוכית למכבש

  דווקא כיוון שמדובר בכלי רכב חזק אשר עבודתו דורשת כוח רב, חשוב מאוד להקפיד על זכוכית איכותית וטובה שתוכל להישמר לאורך שנים. אך לא פחות מאיכות הזכוכית חשובה כמובן איכות העבודה. אם אתם מחפשים חברה מקצועית הגעתם לכתובת הנכונה, זכוכית המרכז – זגגות טרקטורים תספק לכם את השירות המקצועי ביותר אשר יאפשר למכבש שלם לחזור לעבודתו בשטח באופן הבטוח ביותר.

  החלפה של זכוכית למכבש

  החלפת זכוכית למכבש חשוב שתתבצע רק על ידי מומחים בתחום. במידה ואתם מעוניינים להחליף את הזכוכית במכבש שלכם, יש לפנות לחברה מקצועית שמתמחה בתחום זה והינה בעלת ניסיון ומוניטין. מכבש הינו כלי מכני הנדסי שימושי ואפקטיבי המשמש לביצוע מגוון עבודות תשתית, בנייה, סלילת כבישים ועוד. זכוכית המכבש אמורה להגן על הנהג מפני מפגעים, רעשים ותנאי מזג האוויר ולאפשר לו לבצע את עבודתו בצורה בטוחה ואיכותית.

  החשיבות של זכוכית למכבש

  מכבש הינו כלי עבודה שעובר על גבי הכבישים ומפעיל לחץ על שכבת האספלט וזאת על מנת שהאספלט יהיה ברמת דחיסות רצויה שמתאימה ומבטיחה נסיעה בטוחה בכביש. במהלך העבודה, המכבש מייצר רעשים חזקים ולכן יש לוודא שהזכוכית שלו הינה איכותית, אטומה ומבודדת ברמה הרצויה. תקינותה של הזכוכית מאפשרת למפעיל המכבש לבצע את העבודה בסביבה בטוחה ושלווה. נוסף על הבידוד מרעשים, חשוב לוודא שרמת ומידת האיטום של זכוכית למכבש הינה גבוהה ותמנע חדירת מים, חום וקור לתא הנהג. רעידות חזקות שנוצרות כתוצאה מעבודתו של המכבש מחייבות את מפעיל המכבש לוודא שהזכוכית הינה איכותית, ויוצרה בהתאם לתקני הבטיחות המחמירים ביותר וזאת במטרה להבטיח שהיא תישאר שלמה גם לאחר עבודה אינטנסיבית. זכוכית איכותית ומחוסמת למכבש תאפשר עבודה ברמת בטיחות גבוהה, כך שבמידה וחלקיקים של אספלט יפגעו בה, היא לא תיסדק או תישבר ותאפשר עבודה רציפה ובטוחה.

  שמשות עמידות למכבש

  זכוכית למכבש הינה מחוסמת ומיוצרת בשיטות מתקדמות המבטיחות שהיא תהיה אטומה, מבודדת מרעשים, חזקה ועמידה וזאת על מנת שהיא תמלא את התפקיד שלה באופן היעיל והטוב ביותר. בכל מקרה של תקלה או בעיה בזכוכית המכבש שלכם, חשוב לפנות לקבלת מענה מידי מומחים בתחום וזאת על מנת להבטיח שהמכבש יחזור לפעולה עם זכוכית איכותית שמתאימה לו.

  תיקון והחלפת שמשות לכלים מכניים הנדסיים מידי מומחים

  חברת זכוכית המרכז, הינה חברה מובילה וותיקה בתחום זגגות לטרקטורים וכליים מכניים הנדסיים המספקת שירותי תיקון והחלפה של זכוכיות ושמשות, תחזוקה ותיקון תקלות. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר וליהנות משירות מקצועי ואיכותי ביותר בתחום זגגות לכלי צמ"ה בישראל.

  למעלה

  ליצירת קשר, מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

   ּ