צרו קשר
ּ

זכוכית למכבש

כבישי האספלט אשר נמתחים לאורך קילומטרים הם תוצאה של עבודה מייגעת שכוללת שימוש בכלים כבדים מאוד. המכבש הינו אחד הכלים השימושיים ביותר בעזרתו מהדקים את חומר האספלט ויוצרים כביש חלק, נוח ובטיחותי. זכוכית למכבש היא קריטית, שכן במקרים רבים העבודה מתבצעת תחת כיפת השמיים, ומכיוון שאין אפשרות להפסיק את העבודה סתם כך, כדאי מאוד שלאנשים אשר מתפעלים את הכלים יהיו התנאים הטובים והבטיחותיים ביותר שניתן. זכוכית מרכז זגגות טרקטורים בע"מ היא חברת שמחזיקה מלאי עצום של זגוגיות שמתאימות לכל סוגי הטרקטורים שקיימים. החברה גם מספקת שירות של התקנה מהירה בשטח.

 

זכוכית למכבש – מהן התכונות הבולטות שלה?

כאמור, המכבש הוא כלי רכב כבד מאוד ועל כן הוא זקוק לזגוגית עבה, חזקה ואטומה. לא מומלץ להתפשר על איכות הזכוכית שכן במקרה כזה עלולות להתרחש תקלות ותאונות שונות שיאטו או יעצרו את קצב העבודה:

 • המכבש עובד לאט אך בזמן העבודה הוא מייצר רעידות חזקות מאוד. הזכוכית שמותקנת על הקבינה חייבת להיות מחוסמת, חזקה ויציבה מאוד. הרעידות עלולות לגרום לסדקים ואפילו לשברים בזכוכית.
 • הרעש שמייצרים כלים כבדים עלול לפגוע בריכוז של הנהגים. זכוכית למכבש איכותית ועבה תבודד את הרעשים ותאפשר עבודה נוחה ושקטה.
 • גם למזג האוויר יש תפקיד בבחירת הזכוכית. פגעי מזג האוויר השונים עשויים לייצר תנאים בלתי נוחים לעבודה. הזכוכית צריכה להיות אטומה ולספק הגנה מפני קור, חום ורוח.
 • זכוכיות חזקות קלות לניקוי, וזוהי תכונה חשובה שמקלה על התחזוקה של הכלי.

 

צוות התקנה מהירה של זכוכית למכבש

כל מי שנתקע אי פעם באמצע שום מקום בוודאי שמח על האפשרות להזמין חילוץ מהיר, גרר או צוות שיגיע ויטפל בתקלה. גם במקרה של החלפת חלון או זגוגית ניתן לתקן במקום על ידי צוות מיומן. מומלץ לפנות רק לחברה בעלת מוניטין שמכירה את העבודה ומתמחה בסוג של התקנה.

במקרים רבים כאשר תפנו לזגג זה או אחר תקבלו חוות דעת שגויה שעלולה לגרום לתקלות בהמשך הדרך. חשוב תמיד לפנות רק למומחים בתחום שיבטיחו עבודה מושלמת, וכדאי לבקש תעודת אחריות ואישור אודות ההתקנה.

זכוכית למכבש

חברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע״מ מתמחה גם בהחלפה ותחזוקה של זכוכית למכבש. המכבש הוא אחר הכלים שבעזרתו מהדקים את האספלט בזמן סלילת כבישים ובכך יוצרים כביש חלק, נוח וכמובן בטיחותי. שבר בשמשת המכבש אינו מאורע נדיר וניתן למצוא סדקים או שברים בשמשות המכבש בכל מקום שנעשה בו שימוש.

 

מה דרוש להחלפת זכוכית למכבש?

 • סוג הזכוכית. קיימת מספר תכונות הנדרשות מזכוכית למכבש:
  • עובי – עבודת המכבש מייצרת רעידות חזקות מאוד. זכוכית עבה תהיה חסינה יותר לשברים וסדקים.
  • חוזק – מאחר ועבודת המכבש נעשית בכל סוגי מזג האוויר, יש צורך בזכוכית חזקה מיוחד אשר תוכל לעמוד לא רק ברעידות, אלא גם בנזקי מזג האוויר. בנוסף, קל יותר לשמור על ניקיון ותחזוקה הכלי עם זכוכית חזקה.
  • אטימות – עבודת המכבש גורמת לרעש חזק אשר עלול לפגוע בעבודת הנהגים. זכוכית אטומה מורידה את מפלס הרעש ובכך מאפשרת עבודה שקטה ונוחה יותר.
 • לפני החלפת זכוכית במכבש חובה למצוא חברה אשר תחום מומחיותה הוא החלפת שמשות לכלי עבודה כבדים וביניהם המכבש. צריך לברר שלחברה אכן יש ניסיון רב בהחלפת שמשות מסוג זה וברכב כזה. חשוב מאוד לדעת שלחברה יש צוות עתיר ניסיון ומיומנות בהחלפת הזכוכית במהירות וביעילות וללא תקלות אשר יעכבו את העבודה השוטפת.
 • חשוב מאוד לוודא כי החברה אכן מגיעה לכל מקום ואתר לצורך תיקון. במידה וזכוכית המכבש נשברה במהלך עבודה בשטח, אין טעם להזמין חברה שלא תוכל להגיע לאזור.

 

איזו חברה מתאימה להחלפת שמשה למכבש?

חברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע״מ מתמחה גם בהחלפת זכוכית למכבש. חברתנו קיימת מזה 25 שנה ומחזיקה בידע וניסיון רב בתחום החלפת שמשות לכלי רכב כבדים. אנחנו עונים לכל הקריטריונים הדרושים לצורך החלפת שמשות לכלי הרכב הללו כולל למכבש. לא סתם חברות רבות במשק מחליטות לעבוד איתנו על פני שאר החברות הקיימות בשוק. במידה והציוד שלך נפגע, אל תחכה לרגע האחרון – צרו עמנו קשר עוד היום ונגיע עד אליכם לצורך תיקון שמשת הרכב הפגומה.

למעלה

ליצירת קשר, מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

ּ