צרו קשר

  ּ

  זכוכית למחפרונים

  זכוכית למחפרונים הינה מסיבית ומחוסמת מה שמעניק לה חוזק ועמידות גבוהה. הצורך הוא לספק הגנה מרבית למפעיל מפני תאונה, רעש, אבק, חום השמש ועוד. הזכוכית אף אמורה לספק לו איכות ושדה ראיה טובים כי, אחרי הכול, מדובר בעבודה בסביבה מורכבת וקשה. התיקונים נעשים במוסכים מסודרים אבל גם, ובעיקר, בשטח. חברת זגגות מרכז – זגגות טרקטורים בע"מ עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רלוונטי.

  זכוכית למחפרונים – בעלת תקנים מתאימים

  זכוכית למחפרונים חייבת להיות תקנית בגלל הנסיבות המיוחדות בהם היא נדרשת. היא מחוסמת – מה שאומר שכאשר היא מתנפצת אזי נוצרים רסיסים קטנים שאינם מסוגלים לפצוע את הנפגעים בצורה חמורה. הזכוכית עלולה להיסדק, להישבר וגם היו מקרים בהם היא יצאה או נתלשה ממקומה. התקלות קורות עקב תאונות, חבלות, בלאי ומסיבות אחרות. בכל מקרה, כדאי לטפל כולל בסדקים שנראים, לכאורה, בלתי מסוכנים. זכוכית סדוקה עלולה שלא לעמוד בלחץ ולהישבר ליד הנהג, היא אף מפריעה למרחב ראיה תקין. התוצאה היא פגיעה באיכות העבודה ובנוסף, תמיד גדלה הסכנה לתאונה מסוכנת. תוצאותיה  עלולות להיות חמורות לנהג וגם לרכב היקר עצמו. שירות מהיר לשטח  יחזיר במהירות את הכלי לפעילות. צריך לזכור כי עלות שעת עבודה שלו יקרה וחבל להפסידה.

  תיקון בשטח העבודה

  תהליך התיקון מתחיל בקבלת הודעה לשירות. היא חייבת לכלול גם את מהות הבעיה, סוג ודגם המחפרון ופרטים  חיוניים נוספים. כל אלו ואחרים נחוצים לטובת התארגנות ולהבאת הזכוכית המתאימה. איש השירות יגיע עם ניידת מאובזרת ובה חלקי חילוף מקוריים או תקניים כולל גומיות אטימה ועוד. הוא יסיר את הזכוכית הפגומה ויחליפה באחרת. כל התהליך יארך זמן ככל הנדרש.

  תיקון מורכב ומושלם

  חברת זגגות מרכז זגגות טרקטורים בע"מ עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ, זמינות גבוהה, שירות איכותי, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר מהתמחות בנושא, מקבלת מידע ועדכונים על חידושים והפנמתם לטובת הלקוח, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן וכדומה. הם ישמחו לשרת כל לקוח נוסף.

   

   

  למעלה

  ליצירת קשר, מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

   ּ