צרו קשר

  ּ

  החלפת שמשות למחפרון

  המחפרון הוא כלי רכב חיוני המשמש לבנייה והריסה ברחבי הארץ. באמצעותו ניתן להעביר חומרים שונים כמו חול ואדמה ממקום למקום בכמויות גדולות. עם זאת, גם המחפרון נשחק עם הזמן ולעתים יש צורך להחליף גלגל או להתקין זכוכית למחפרון. חברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע"מ מציעה זכוכיות איכותיות לא רק למחפרונים, אלא גם למנופים, מכבשים, מלגזות או מיני דחפורים.

   

  זכוכית למחפרון – תכונותיה הבולטות של זכוכית איכותית

  אם יש לכם מחפרונים המשמשים אתכם בעבודות הבנייה, עליכם לבחור בזכוכית טובה בשעה שאתם רוצים להחליף אותה. זכוכית למחפרון כוללת כמה תכונות עיקריות:

  • מספקת שדה ראייה לנהג – הנושא של שדה הראייה חשוב ביותר בכל כלי רכב, קל וחומר כאשר מדובר בכלי רכב גדול כמו המחפרון. על הזכוכיות להיות גדולה ורחבה ולספק את שדה הראייה הדרוש לנהג במהלך עבודתו, כך שהוא יוכל לבחון את השטח ולהימנע מפני תאונות.
  • קלה לניקוי – העובדים נדרשים לתחזק את המחפרון שלהם כדי שיוכלו להשתמש בו לאורך שנים רבות. אחד הנושאים הבוערים בעניין התחזוקה הוא שמירה על ניקיון הרכב, כך שניתן יהיה להשתמש בו בבטחה ולנצל את שדה הראייה שמספקת הזכוכית. זכוכית המחפרון קלה לניקוי ומקילה על עבודת התחזוקה של הרכב.
  • אטימות מפני רעש – המחפרון הוא כלי עבודה אימתני ורועש וקול המנוע שלו מגיע עד למרחוק. משום כך, על זכוכית המחפרון להגן על הנהג מפני הרעש, כך שהוא יוכל לעבוד בבטחה.
  • זכוכית חזקה – המחפרון מיועד לעבודות שבהן נדרש שימוש רב בכוח, ולכן הזכוכית שלו צריכה להיות חזקה ועמידה.

  ממה מורכב המחפרון

  כל מחפרון מורכב משלושה חלקים עיקריים שהופכים אותו לרכב חזק ושימושי ביותר בתחום הבנייה. החלק הראשון הוא הטרקטור – על הטרקטור מותקנים כלי העבודה של המחפרון כמו גם המנוע, תא הנהג והגלגלים. החלק השני הוא היעה הקדמי. יעה זה הוא למעשה הכף העמוקה שמאפיינת את המחפרון, ובאמצעותה ניתן להעמיס חומרים כמו חול, חצץ או עפר. החלק השלישי והאחרון הוא המחפר האחורי: כף קטנה יותר אשר מיועדת לביצוע עבודות חפירה קטנות דוגמת הכנת תשתיות למים וחשמל או שבירת אספלט.

  זכוכית למחפרון

  ניתן להחליף זכוכית למחפרון בעזרתה של חברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע״מ. מחפרון הוא כלי עבודה המשמש לבנייה והריסה של מבנים. ניתן להעביר באמצעותו חומרים כגון חול ואדמה ממקום למקום ובכמויות גדולות. בגלל עצם השימוש בו הוא נתון לשחיקה ובלאי מדי פעם ויש צורך להתקין בו, בין השאר, זכוכית חדשה.

   

  החלפת זכוכית למחפרון

  • שמשת המחפרון חשופה לפגיעות בגלל סביבת העבודה בה משתמשים בו. למשל אתרי בניה המכילים בין השאר כלים כבדים וגדולים ממנו.
  • שמשה יכולה להיסדק ולהתנפץ במהלך העבודה, דבר העלול להשפיע על עבודת הנהג, ולהפריע לריכוזו ולשדה הראיה שלו.
  • שמשה סדוקה ובוודאי שבורה מחייבת את החלפתה, אך יש צורך בשכירת חברה ייעודית לכך, מאחר ולא כל זגג יכול לבצע את העבודה הזאת בצורה הדרושה.
  • חברה שתבצע את עבודת ההחלפה צריכה לעמוד במספר פרמטרים חשובים:
   • ניסיון – לא להתפשר על חברה עם ניסיון מועט או ללא ניסיון. חבל לבזבז לאחר מכן ימי עבודה רבים לצורך החלפה נוספת של הזכוכית.
   • זמינות – ניידות השירות של החברה צריכות להיות יכולות להגיע לכל לקוח בכל מקום בו השמשה נופצה או נסדקה ולתקן אותה במהירות ויעילות מרביים.
   • מלאי – החברה צריכה להחזיק מלאי מגוון של שמשות איכותיות לצורך החלפת הזכוכיות בהתאמה המרבית לכלי העבודה התקול.
  • איתור חברה העונה לכל הקריטריונים הללו הוא קריטי להמשך העבודה בשטח ולניהול נכון של צי הרכבים העומד לרשותכם. חברה שלא תוכל לספק לכם את השירות כראוי, יכולה להביא נזק רב במקום תועלת, לעכב את העבודה ואף לפגוע בבריאות העובדים שלכם.

  איתור חברה היכולה לבצע החלפת זכוכית למחפרון?

  חברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע״מ עוסקת בהחלפת זכוכית למחפרון. בנוסף חברתנו מעניקה שירות תיקון והחלפה של שמשות למגוון רחב של כלי עבודה כבדים כגון טרקטורים, מכבשים, בובקטים, שופלים ומנופים. אנחנו מחזיקים במלאי עצום של שמשות לכלי הרכב הללו וגאים לספק את השירות הטוב והאיכותי ביותר ללקוחותינו הרבים. אנחנו מחזיקים בניידות שירות רבות היכולות להגיע לכל מקום אשר נדרש מאיתנו. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

   

  שמשה למחפרון

  זכוכית למחפרון הינה חלק קריטי ומשמעותי מאוד בהגנה על בטיחות של הנהג. מחפרון אשר עובד בתנאי שטח לא קלים ומבצע עבודות חפירה עמוקות וקשות הינו כלי רכב שיכול לעיתים להיות אף מסוכן לנוהג בו.  במקרים בהם זכוכית המחפרון פגומה או פגועה הדבר הופך למסוכן אף יותר. בכדי לשמור על בטיחותכם וכן על תקינותו של המחפרון פנו עוד היום לזכוכית המרכז – זגגות טרקטורים, על מנת לתקן את התקלה ולחזור לעבודה בטוחה.

   

  מפני מה מגנה זכוכית למחפרון

  מחפרון או בשמו המוכר יותר, שופל, הינו כלי רכב גדול ועוצמתי אשר מבצע עבודות גדולות הדורשות הפעלה של כוח. בכדי לשמור על בטיחותו של הנוהג במחפרון חשוב מאוד כי כלי הרכב יהיה תקין ולא תימצא בו כל תקלה. לעיתים נראה כי זכוכית המחפרון נחבלת, נסדקת או נשברת ולמרות כי המחשבה הראשונית היא שמדובר רק בזכוכית חשוב לשמור כי יש לה תפקיד משמעותי בתפקודו של המחפרון וכן בהגנה על הנהג.

  • הזכוכית מגנה על הנוהג בה מפני אבנים קטנות אשר קופצות במהלך הנסיעה כיוון שעבודתו של המחפרון הינה בעיקר בשדות או באתרי בנייה ישנן אבנים קטנות לאורך הדרך שעלולות לקפוץ אל עבר הזכוכית. הזכוכית מגנה מפני פגיעה של אבנים אלו בנהג.
  • העבודה של המחפרון הינה בעיקר בשעות היום ובימי הקיץ החמים. בזמנים אלו השמש הינה חזקה מאוד ועלולה לפגוע הן בעורו של הנהג, בעיניו ובחום גופו. זכוכית איכותית יכולה להגן על הנהג מפני השמש.
  • גם בתנאי מזג אוויר אחרים כגון גשם כבד או רוחות עזות הזכוכית מספקת מקום סגור ומוגן אשר מבטיח כי הנהג לא יפגע כלל מנזקי מזג האוויר.

  זכוכית איכותית למחפרון

  על מנת להבטיח כי עבודת המחפרון תמשיך להיות תקינה, יש להתאים לו את הזכוכית הטובה ביותר עבורו אשר תענה על הצורך המדויק של עבודתו. על מנת לעשות זאת פנו עוד היום אל זכוכית המרכז – זגגות טרקטורים. הצוות האיכותי והמקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ויעזור לכם להגיע אל הבחירה הנכונה ביותר שתאפשר למחפרון שלכם לחזור לעבודה בבטיחות. נתקעתם ואין לכם איך להגיע אלינו? זה בסדר, הרימו טלפון ואנו נגיע עד אליכם!

  זכוכית למחפרון

  החלפת שמשות למחפרון הינה פעולה הדורשת תשומת לב רבה. שמשות המחפרון הינן חלק משמעותי מאוד מכלי רכב זה ולכן חשוב לבצע את ההחלפה בחברה המתמחה בתחום ובעלת ותק וניסיון של שנים רבות. החלפה לא נכונה של השמשה יכולה להשפיע על התנהלותו התקינה של המחפרון, על מהלך עבודתו וכמובן על האדם הנוהג בו. על מנת להתאים את השמשה המדויקת ביותר עבור המחפרון שלכם פנו עוד היום אל זכוכית מרכז – זגגות טרקטורים והצוות שלנו ישמח לעמוד לשירותכם.

   

  החשיבות של החלפת שמשות למחפרון

  סביבת העבודה של המחפרון חושפת אותו לפגיעות רבות ולכן הסיכויים כי השמשות שלו יפגעו הינם גבוהים. במקרה של פגיעה בשמשה ולו הקטנה ביותר על הנהג להפסיק את עבודתו ולגשת לתקן את השמשה בכדי לא לסכן את עצמו. לשמשת המחפרון ישנה חשיבות רבה ממספר סיבות:

  • סביבת העבודה – המחפרון עובד בתנאי סביבה שאינם פשוטים. סביבת העבודה שלו הינה לרוב אתרי בנייה כאשר בעזרת הכף הגדולה שלו הוא עוזר לפנות את מפגעי הסביבה. פעמים רבות מפגעים אלו עלולים גם לפגוע בזכוכית ובכך לפגום בה. למעשה ללא הזכוכית הנהג היה יכול להיפגע באופן ישיר כך שלמעשה הזכוכית מספקת לו הגנה.
  • תנאי העבודה – אתרי בנייה רבים עובדים במהלך כל השנה. הן בשיאו של הקיץ כאשר השמש קופחת והן בשיאו של החורף כאשר הגשמים לא פוסקים מלרדת. הזכוכית למעשה גורמת למחפרון להישאר סגור מכל כיוון ואינה מאפשרת לשום תנאי מתנאי מזג האוויר לפגוע בנהג.
  • איכות העבודה – שמשה תקינה עוזרת לנהג הטרקטור להיות מרוכז בעבודתו ללא עיסוק מתמיד במה עלול לקרות במידה והשבר יתרחב חלילה.

  חברה להחלפת שמשות

  על מנת להחליף את שמשת המחפרון יש להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית אשר תוכל לבצע את עבודתה בצורה הטובה ביותר ותאפשר למחפרון לחזור לעבודתו בבטיחות. בזכוכית מרכז – זגגות טרקטורים תמצאו צוות מקצועי, אמין ומוכשר בעל ניסיון של שנים רבות. לחברתנו ותק של מעל חמישה עשר שנים בתחום הזגוגיות ויש ביכולתנו להתאים את השמשה המדויקת ביותר עבור כל כלי רכב המגיע אלינו. אנו נבצע את העבודה הטובה ביותר שתאפשר לכם לחזור לשגרה במהירות.

  החלפת שמשות למחפרון במקצועיות ומהירות

  מחפרון הינו כלי רכב כבד שקיים בכמה דגמים וגדלים ומשמש בעיקר לעבודות בנייה, תעשייה וחקלאות, החלפת שמשות למחפרון הינו שירות חיוני ומועיל במגוון מצבים ומקרים וניתן על ידי חברות מקצועיות שמתמחות בתחום. מחפרון מיועד לבצע מגוון עבודות חפירה פשוטות או מורכבות, כאשר כל עבודת חפירה הופכת לפשוטה, קלה ומהירה באמצעות שימוש במחפרון איכותי ותקין. מטבע הדברים ובהתאם לסוג העבודה, המחפרון חשוף לפגיעות שונות והוא מצוי בסביבה של ציוד וכלים כבדים ובאתרי בנייה. שמשת המחפרון עשויה מחומר שביר והיא עלולה להינזק, להיסדק ולהתנפץ כתוצאה מסיבות שונות בהן בלאי ושחיקה, פגיעה חצץ ואבנים ועוד. בכל מקרה בו נגרמו נזקים לשמשות המחפרון חשוב לתקן אותן במהירות וברוב המקרים יהיה צורך להחליף את השמשה בחדשה וזאת במסגרת שירותים מקצועיים של זגגות למחפרון.

  החשיבות של החלפת שמשות למחפרון

  מלאכת זגגות למחפרון מחייבת ידע וניסיון מקצועיים ולא ניתן לפנות לזגג רגיל, אלא דרושה מומחיות של אנשי מקצוע מנוסים בתחום. זגגות לטרקטורים ולכלים כבדים. החלפת שמשות למחפרון הינה עבודה שמחייבת מומחיות ספציפית, שימוש בציוד ייעודי ומלאי שמשות שמבטיח התאמה מלאה של השמשה החדשה לדגם המחפרון.

  מומחים בתחום זגגות למחפרון

  בכל מקרה בו נגרם נזק לשמשת המחפרון, הכתובת שאליה מומלץ לפנות הינה חברה מקצועית המתמחה במתן שירותי זגגות לכלי צמ"ה. צוות מומחים בתחום זגגות לטרקטורים יספק לכם מענה בזמינות מלאה לכל צורך ובכל מקום וזאת באמצעות ניידות שירות שיגיעו אליכם ויטפלו בכל תקלה ובעיה. חשוב לקבל מענה לבעיה מיד כשנוצר נזק לשמשה וכדאי לפנות בהקדם לתיאום ביצוע התיקון או ההחלפה. המשך הפעילות והעבודה עם שמשה לא תקינה ופגועה אינו בטיחותי ועלול לחשוף את מפעיל המחפרון לסיכונים בטיחותיים שונים. נהג המחפרון חייב להיות מרוכז ב – 100% לאורך כל שעות העבודה, שכן סביבת העבודה הינה מאתגרת למדי. שמשה סדוקה ופגומה פוגעת בכושר הריכוז ומגדילה את הסיכון לתקלות, תאונות ולגרימת נזקים סביבתיים.

  שירותי זגגות מקצועיים למחפרונים

  חברת מרכז הזכוכית הינה חברה מובילה ומקצועית המספקת שירותי זגגות לכלי צמ"ה וכל זאת באמצעות צוות אנשי מקצוע מומחים ומנוסים. אנו נגיע אליכם ונספק מענה לכל תקלה ובעיה תוך שימוש בציוד ומכשור מתקדמים ועל בסיס ניסיון מקצועי עשיר. שירותי הזגגות הינם חיוניים ומועילים, כך שתוכלו לשוב לעבודה ללא עיכובים מיותרים.

  החלפה של זכוכית למחפרון

  מחפרון הינו כלי צמ"ה יעיל ושימושי הכולל יעה – כף קדמית ומחפר בחלק האחורי שלו, כאשר אחד החלקים החשובים בו הינו זכוכית למחפרון שמיועדת להגן על הנהג ולשמור על בטיחותו. המחפרון מהווה שדרוג של טרקטור חקלאי אלא שהוא קומפקטי יותר, קל לתפעול ומאפשר גישה נוחה גם במקומות צרים לצורך ביצוע מגוון עבודות חקלאיות, עבודות תשתית, בנייה ועוד.

  היתרונות והתפקידים של זכוכית למחפרון

  המחפרון אמנם אינו קטן כמו בובקאט, אך הוא קומפקטי למדי ביחס לכלים מכניים הנדסיים אחרים כגון מחפרים ודחפורים. המחפרון יכול להתנייד בכבישים ודרכי עפר וזאת מבלי לגרום נזקים, מה שמאפשר ניידות טובה. בנוסף, המחפרון נוסע באמצעות צמיגים ויכול להגיע למהירות נסיעה של כ -30  קמ"ש. הקומפקטיות של המחפרון הופכת אותו לנוח לתפעול ונפוץ באתרי בנייה, בעבודות תחזוקה שונות של כבישים, במיזמי הנדסה שונים ועוד. במחפרון ניתן לעשות שימוש לצורכי בנייה, שינוע של חומרי בנייה, הריסות קטנות, חפירה של בורות וחורים, סלילת דרכים, חפירת צנרת, עבודות תשתית ועוד.

  החלפת זכוכית למחפרון

  שמשת המחפרון הינה חשופה לפגיעות שונות בשל סביבת העבודה שבה עושים בו שימוש, לדוגמא אתרי בנייה שמכילים ציוד, חומרים וכלים כבדים וגדולים. השמשה עלולה להיסדק ולהישבר במהלך ביצוע העבודה, מה שעלול לפגוע ביכולת של הנהג לעבוד ואף לחשוף אותו לסיכונים בטיחותיים, להפריע לריכוז ולשדה הראייה שלו. שמשה סדוקה או שבורה מחייבת החלפתה ולשם כך יש צורך להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית וייעודית וזאת מאחר ולא כל זגג מסוגל לבצע את המשימה הזו ברמה ובצורה הדרושה.

  חברת זגגות מקצועית לכלי צמ"ה

  חברת מרכז הזכוכית הינה חברה מנוסה ומובילה המספקת שירותי זגגות לכלים מכניים הנדסיים שונים, שירותי תיקון, תחזוקה והחלפת זכוכית למחפרון. צוות המומחים שלנו יבצע את מלאכת החלפת השמשה בצורה יעילה, איכותית ומהירה, כך שתוכלו לשוב לפעילות ולשגרה במהירות. ניידות שירות של החברה יכולות להגיע לכל לקוח, בכל זמן ולכל מקום ולהעניק לכם מענה איכותי לכל צורך, תקלה ובעיה וכל זאת באחריות וביחס אישי. בכל שאלה, בקשה ופנייה, אנו עומדים לשירותכם ונשמח לשתף פעולה!

  למעלה

  ליצירת קשר, מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

   ּ