צרו קשר
ּ

זכוכית למחפרון

המחפרון הוא כלי רכב חיוני המשמש לבנייה והריסה ברחבי הארץ. באמצעותו ניתן להעביר חומרים שונים כמו חול ואדמה ממקום למקום בכמויות גדולות. עם זאת, גם המחפרון נשחק עם הזמן ולעתים יש צורך להחליף גלגל או להתקין זכוכית למחפרון. חברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע"מ מציעה זכוכיות איכותיות לא רק למחפרונים, אלא גם למנופים, מכבשים, מלגזות או מיני דחפורים.

 

זכוכית למחפרון – תכונותיה הבולטות של זכוכית איכותית

אם יש לכם מחפרונים המשמשים אתכם בעבודות הבנייה, עליכם לבחור בזכוכית טובה בשעה שאתם רוצים להחליף אותה. זכוכית למחפרון כוללת כמה תכונות עיקריות:

 • מספקת שדה ראייה לנהג – הנושא של שדה הראייה חשוב ביותר בכל כלי רכב, קל וחומר כאשר מדובר בכלי רכב גדול כמו המחפרון. על הזכוכיות להיות גדולה ורחבה ולספק את שדה הראייה הדרוש לנהג במהלך עבודתו, כך שהוא יוכל לבחון את השטח ולהימנע מפני תאונות.
 • קלה לניקוי – העובדים נדרשים לתחזק את המחפרון שלהם כדי שיוכלו להשתמש בו לאורך שנים רבות. אחד הנושאים הבוערים בעניין התחזוקה הוא שמירה על ניקיון הרכב, כך שניתן יהיה להשתמש בו בבטחה ולנצל את שדה הראייה שמספקת הזכוכית. זכוכית המחפרון קלה לניקוי ומקילה על עבודת התחזוקה של הרכב.
 • אטימות מפני רעש – המחפרון הוא כלי עבודה אימתני ורועש וקול המנוע שלו מגיע עד למרחוק. משום כך, על זכוכית המחפרון להגן על הנהג מפני הרעש, כך שהוא יוכל לעבוד בבטחה.
 • זכוכית חזקה – המחפרון מיועד לעבודות שבהן נדרש שימוש רב בכוח, ולכן הזכוכית שלו צריכה להיות חזקה ועמידה.

 

ממה מורכב המחפרון

כל מחפרון מורכב משלושה חלקים עיקריים שהופכים אותו לרכב חזק ושימושי ביותר בתחום הבנייה. החלק הראשון הוא הטרקטור – על הטרקטור מותקנים כלי העבודה של המחפרון כמו גם המנוע, תא הנהג והגלגלים. החלק השני הוא היעה הקדמי. יעה זה הוא למעשה הכף העמוקה שמאפיינת את המחפרון, ובאמצעותה ניתן להעמיס חומרים כמו חול, חצץ או עפר. החלק השלישי והאחרון הוא המחפר האחורי: כף קטנה יותר אשר מיועדת לביצוע עבודות חפירה קטנות דוגמת הכנת תשתיות למים וחשמל או שבירת אספלט.

זכוכית למחפרון

ניתן להחליף זכוכית למחפרון בעזרתה של חברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע״מ. מחפרון הוא כלי עבודה המשמש לבנייה והריסה של מבנים. ניתן להעביר באמצעותו חומרים כגון חול ואדמה ממקום למקום ובכמויות גדולות. בגלל עצם השימוש בו הוא נתון לשחיקה ובלאי מדי פעם ויש צורך להתקין בו, בין השאר, זכוכית חדשה.

 

החלפת זכוכית למחפרון

 • שמשת המחפרון חשופה לפגיעות בגלל סביבת העבודה בה משתמשים בו. למשל אתרי בניה המכילים בין השאר כלים כבדים וגדולים ממנו.
 • שמשה יכולה להיסדק ולהתנפץ במהלך העבודה, דבר העלול להשפיע על עבודת הנהג, ולהפריע לריכוזו ולשדה הראיה שלו.
 • שמשה סדוקה ובוודאי שבורה מחייבת את החלפתה, אך יש צורך בשכירת חברה ייעודית לכך, מאחר ולא כל זגג יכול לבצע את העבודה הזאת בצורה הדרושה.
 • חברה שתבצע את עבודת ההחלפה צריכה לעמוד במספר פרמטרים חשובים:
  • ניסיון – לא להתפשר על חברה עם ניסיון מועט או ללא ניסיון. חבל לבזבז לאחר מכן ימי עבודה רבים לצורך החלפה נוספת של הזכוכית.
  • זמינות – ניידות השירות של החברה צריכות להיות יכולות להגיע לכל לקוח בכל מקום בו השמשה נופצה או נסדקה ולתקן אותה במהירות ויעילות מרביים.
  • מלאי – החברה צריכה להחזיק מלאי מגוון של שמשות איכותיות לצורך החלפת הזכוכיות בהתאמה המרבית לכלי העבודה התקול.
 • איתור חברה העונה לכל הקריטריונים הללו הוא קריטי להמשך העבודה בשטח ולניהול נכון של צי הרכבים העומד לרשותכם. חברה שלא תוכל לספק לכם את השירות כראוי, יכולה להביא נזק רב במקום תועלת, לעכב את העבודה ואף לפגוע בבריאות העובדים שלכם.

 

איתור חברה היכולה לבצע החלפת זכוכית למחפרון?

חברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע״מ עוסקת בהחלפת זכוכית למחפרון. בנוסף חברתנו מעניקה שירות תיקון והחלפה של שמשות למגוון רחב של כלי עבודה כבדים כגון טרקטורים, מכבשים, בובקטים, שופלים ומנופים. אנחנו מחזיקים במלאי עצום של שמשות לכלי הרכב הללו וגאים לספק את השירות הטוב והאיכותי ביותר ללקוחותינו הרבים. אנחנו מחזיקים בניידות שירות רבות היכולות להגיע לכל מקום אשר נדרש מאיתנו. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

למעלה

ליצירת קשר, מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

ּ