צרו קשר

  ּ

  זכוכית לטרקטורים חקלאיים

  זכוכית לטרקטורים חקלאיים הינה מסיבית ומחוסמת ומותאמת לכלים כבדים אלו. היא אמורה להגן על המפעילים מתאונות ומכות, מאבק, רעש וכיוצא בזה. פעילות טרקטורים נעשית בתנאים מורכבים וקשים ובעומסים כבדים והשמשות עלולות להיסדק, להישבר ולהינזק בדרכים אחרות. בכל מצב כזה יש לטפל בבעיה ורצוי בשטח. חברת זגגות – מרכז זגגות טרקטורים בע"מ עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רב.

  זכוכית לטרקטורים חקלאיים – תיקון יעיל ומהיר

  זכוכית לטרקטורים חקלאיים אמורה לשרת את המפעיל היטב. היא מחוסמת ומשמעות הדבר היא הגנה נוספת עליו. במידה והיא מתנפצת אזי נוצרים רסיסים קטנים אשר אינם מסוגלים לפצוע חמורות אותו או את כל מי שנפגע מהם. כאשר נוצרת תקלה, ואפילו סדק הקטן ביותר, יש להחליף את הזכוכית במהירות האפשרית. שמשה סדוקה עלולה שלא לעמוד בלחצים כבדים כמו שקיימים בסביבת עבודה כזאת. מעבר לכך, שהיא עלולה לפגוע  בחדות ובשדה הראיה. המפעיל עלול לבצע טעויות ולגרום לתאונות אשר יגרמו נזקים חמורים יותר לו ולכלי היקר. שירות מהיר לשטח יפתור את הבעיות ויחזיר לשימוש את הטרקטור. יש לציין כי כל שעת עבודה מתומחרת בתעריף גבוה, ולכן, כל חיסכון הינו משמעותי. איש שירות מגיע עם ניידת מאובזרת שבה מצויים כל כלי העבודה הנדרשים, וכן, זכוכיות תקניות המאושרות לשימוש על ידי יצרני הכלים.

  קריאה לשטח

  השירות הספציפי לכל מקרה מתחיל עם קבלת קריאת שירות. הלקוח אמור לפרט את הבעיה וחומרתה ולציין באיזה דגם טרקטור מדובר. המידע הזה, ואחר נוסף, חיוניים להתארגנות הצוות אשר יביא עימו את השמשה הנדרשת, הגומיות לאטימה וחלקים אחרים. כולם תקניים שאמורים לפתור את הבעיה היטב ולאורך זמן. הטיפול יארך ככל שיידרש עד לסיומו המוצלח ולבקרה שתיעשה בעקבותיו.

  חברה מקצועית ואיכותית

  חברת זגגות מרכז – זגגות טרקטורים בע"מ עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ פרטני, זמינות גבוהה, ביצוע מושלם, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירות איכותי ללקוחות רבים לאורך השנים, מהתמחות בתחום ועוד. הם ישמחו לשרת לקוחות נוספים.

   

   

  למעלה

  ליצירת קשר, מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

   ּ