צרו קשר

  ּ

  זכוכית לבובקטים

  זכוכית לבובקטים אמורה להיות תקנית ומסיבית במיוחד. הצורך החיוני הוא להגן על המפעילים בעת תאונה, מפני רעש ואבק וכדומה. כלים כבדים אלו פועלים בשטחי עבודה מורכבים וקשים כמו דרכי עפר, אזורי בניה וחקלאות ועוד. את השמשות ניתן להחליף במוסכים אבל, כמובן, גם בשטח. חברת זגגות מרכז – זגגות טרקטורים בע"מ עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רב.

  זכוכית לבובקטים – איכות ובטיחות מעל לכל

  זכוכית לבובקטים מחליפים בגלל סדקים ו/או שברים שנוצרים בה. יש מקרים בהם היא נתלשת או זזה ממקומה ואז יש לטפל בה או להחליפה. הסיבות לתקלות נובעות מתאונות, חבלות, בלאי ועוד. כל סדק, ולו קטן, עלול לסכן את המפעיל. הסיבה היא שהזגוגית לא תהיה מסוגלת לעמוד בלחץ בעת מכות, נפילות, נתזי אבנים שעפים אליה ועוד. הנהג יושב קרוב אליה ועלול להיפגע. יותר מכך, איכות ושדה הראיה מתא הנהג נפגעים קשות ואז גובר החשש לתאונות שעלולות לקרות. הכלי היקר הזה עלול להיפגע וחבל. השירות במקרה זה חייב להיות בשטח מכמה סיבות. הראשונה היא שהדבר אפשרי ללא קושי בזכות ניידות המסוגלות להגיע לכל מקום. סיבה אחרת היא כי שינוע הכלי כרוך בפרוצדורה מורכבת, יקרה ואשר אף גוזלת זמן עבודה רב. עלות שעת עבודה לכלים אלו יקרה ומיותר להשביתם לאורך זמן.

  טיפול מסודר

  מתן השירות ללקוח מתחיל בקבלת המידע על מהות הבעיה, סוג הכלי והדגם. כל הפרטים הללו נחוצים לטובת התארגנות נכונה ולהצטיידות בזכוכיות המתאימות, בגומיות אטימה ובחלקי חילוף נחוצים. איש השירות יסיר את הזכוכית הפגומה, יחליפה במקורית או בתקנית אחרת ויבדוק שהתיקון הינו מושלם. לאחר מכן, ניתן יהיה להחזיר את הכלי לשירות אינטנסיבי יעיל.

  תיקונים איכותיים מחברה מקצועית

  חברת זגגות מרכז – זגגות טרקטורים בע"מ עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ, עמידה בלוח זמנים, טיפול מושלם, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר ומצטבר המגיעים מהתמחות, מקבלת עדכונים ומידע על חידושים בתחום, ממתן שירות איכותי ללקוחות רבים לאורך השנים ועוד. הם ישמחו לשרת לקוחות נוספים.

   

  למעלה

  ליצירת קשר, מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

   ּ