צרו קשר

  ּ

  זכוכית לבובקט

  הבובקט הוא כלי קטן יחסית אם כי בעל יכולות גדולות. מדובר על כלי עבודה אשר משמש בבנייה, משתלות, חקלאות ועוד. המנוע של הבובקט הינו חזק מאוד ורועש יחסית לכלי עבודה אחרים בתחום. התאמת זכוכית לבובקט היא קריטית, שכן יש לה מספר תפקידי מפתח חשובים מאוד. זכוכית מרכז זגגות טרקטורים בע"מ מחזיקה במלאי גדול מאוד ומגוון של כל סוגי השמשות שמיועדות לכלי עבודה כבדים. החלפת שמשה פגומה היא חובה כיוון שאחרת לא ניתן לעבוד עם הבובקט כאשר הוא לא מאפשר מיגון לנהג.

  זכוכית לבובקט ותפקידיה השונים

  כמו כל מוצר טכני גם לזכוכית יש תפקידים חשובים שמקלים על העבודה ומגנים על הפועלים בשטח:

  • הבובקט הוא כלי עבודה בעל מנוע רועש מאוד. במהלך העבודה חובש הנהג אוזניות שמגינות עליו מהרעש, וכך עושים גם האנשים העובדים לצדו. הזכוכית העבה מסייעת לבידוד של מרבית הרעש בקבינה וכך מאפשרת לנהג להתרכז בעובדה.
  • מדובר על כלי עבודה רב תכליתי וניתן להרכיב לו סוגים שונים של מכשירים לעבודות שונות כמו חקלאות או בנייה. העבודה מתבצעת במקומות רוויי אבק, והזכוכית מסוגלת להגן על הנהג מפני האבק והחול. כניסה של אבק לעיניים עשויה לגרום למצב שבו הנהג לא מתמצא בסביבה שלו וזהו מצב מסוכן.
  • גם החוזק של השמשה הוא בעל חשיבות משמעותית. באמצעות הבובקט ניתן להרים לבנים, בטון, חול וברזלים. חומרי בנייה כבדים עלולים גם ליפול ממקומות גבוהים יותר ולגרום לפציעות חמורות. זכוכית לבובקט חזקה ומחוסמת תגן על הנהג ותאפשר עבודה בטוחה.

  מהן הדרישות להתקנת שמשות לבובקט

  חברה אשר עוסקת בתחום של התקנת שמשות מצוידת בכל האישורים הדרושים על מנת לבצע את העבודה על פי התקנות. כאשר אתם פונים לחברה על מנת שתתקן שימשה של רכב עבודה כבד יש לוודא כי הם מבינים על מה מדובר. לא כל זגג יודע כיצד לטפל בנושא ולמעשה ישנן מספר קטן של חברות המכירות את התחום ומחזיקות במלאי את כל מה שנחוץ על מנת לבצע את התיקון על הצד הטוב ביותר. גם צוות התיקון חייב להיות מקצועי ואמין כך שהעבודה תוכל לחזור לשגרה במהרה.

  זכוכית לבובקט

  הבובקט הוא כלי קטן המשמש מגוון רחב של ענפים כגון חקלאות ובנייה. ברגע שזכוכית הבובקט נפגעת במהלך העבודה, חובה לתקן את הזכוכית טרם חזרה לעבודה סדירה. תיקון לא מקצועי של הזכוכית עלול לגרור הפסקות עבודה נוספות ומהווה סכנה לעובדים. החלפת זכוכית לבובקט ניתן להחליף בחברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע״מ.

  מה צריך לדעת על תיקון זכוכית לבובקט?

  • לבובקט מנוע רועש וחזק, למרות גודלו. עקב כך יש צורך בזכוכית אשר תעמוד בנזקי הרעש הגבוהים ושלא תיסדק ותישבר במהלך העבודה לעיתים תכופות.
  • בגלל הרעש הרב שהמנוע מייצר, האיש שמפעיל את הבובקט חייב לחבוש אוזניות בזמן ביצוע העבודה. הזכוכית המותקנת משמשת בין השאר גם להגנה מרעש ולכן עובי הזכוכית הוא מרכיב חשוב באיכות הזכוכית המותקנת בבובקט.
  • העבודה עם בובקט מתבצעת במגוון מקומות, אשר המשותף להם הוא האבק. זכוכית הבובקט מגינה בעצם על הנמצא בתא העבודה מהאבק וחומרים אחרים הנמצאים בסביבת העבודה. שמשה פגומה תקשה על העבודה ואף תסכן את בריאות המפעיל.
  • עקב דרישות ספציפיות לזכוכית המתאימה, לא כל זגג יכול לבצע את החלפת הזכוכית בסטנדרטים גבוהים ונדרש בעל מקצוע בעל ניסיון ומיומנות גבוה בהתאמת ובהחלפת זכוכית פגומה בבובקט. התפשרות על זגג לא מנוסה מכל סיבה שהיא, גם כחיסכון בזמן, יכולה להתברר כטעות הרת אסון אשר יכולה לפגוע בעבודה בצוות העובדים.
  • חברות המתמחות בהחלפת זכוכית לבובקט הן חברות מבוססות ועתירות ניסיון אשר מסוגלות להתאים את הזכוכית לבובקט ולבצע החלפה ביעילות, מיומנות ובאיכות הדרושה תוך שימוש בחומרים הטובים ביותר.

  חברה מומלצת להחלפת שמשת הבובקט

  זכוכית לבובקט ניתן להחליף דרך חברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע״מ.

  חברת זכוכית המרכז מתמחה בהחלפת שמשות למגוון כלי עבודה כבדים וביניהם הבובקט. אנחנו עוסקים במקצוע שנים רבות, ונמצאים בחוד החנית בכל הנוגע לאיכות השמשות והחומרים הנלווים לצורך תיקון השמשות. במידה ואתם זקוקים להחלפת זכוכית או לייעוץ בנוגע להחלפת זכוכיות לכלי הרכב השונים נשמח לעמוד לשירותכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  החלפת זכוכית לבובקאט

  התקנת זכוכית לבובקט

  למרות שהבובקט נראה כלי קטן הוא בעל מנוע חזק מאוד ולכן במקרים בהם נדרשת החלפת זכוכית לבובקט יש לעשות זאת בצורה יסודית ונכונה על מנת שבטיחותו של הנהג לא תיפגע. הזכוכית הינה חלק חשוב מאוד בכל כלי רכב ובעיקר ברכבי עבודה כיוון שהיא מספקת הגנה לנהג, בכל מקרה בו זכוכית הבובקט נפגעת יש לתקנה באופן מיידי. בזכוכית המרכז – זגגות טרקטורים תמצאו מגוון רחב של זכוכיות איכותיות אשר יספקו לכלי הרכב שלכם את ההגנה המושלמת.

  תיקון זכוכית לבובקט

  הבובקט הינו כלי רכב קטן אך גם עוצמתי במיוחד, המנוע החזק שלו מאפשר לו לבצע מגוון רחב של פעולות למרות ובזכות גודלו הקטן והקומפקטי. במידה ויש צורך בתיקון הזכוכית חשוב לדעת מספר דברים.

  • הזכוכית של הבובקט צריכה להיות חזקה ועמידה במיוחד כיוון שחוזקו של המנוע יכול לפגוע בה. כדי לשמור על בטיחות חפשו את הזכוכית העמידה ביותר.
  • עובי הזכוכית חשוב לא פחות. מנוע הבובקט מייצר רעש רב אשר מחייב את הנהג לחבוש אוזניות. ככל שהזכוכית תהיה עבה יותר היא תאפשר לנהג הגנה נוספת מפני הרעש.
  • תיקון זכוכית הבובקט צריך להיעשות באופן המקצועי והאיכותי ביותר על מנת לספק את הבטיחות הגבוהה ביותר לנוהג בו. זכוכית לא תקינה יכולה להיסדק או להישבר בקלות בגלל עוצמת המנוע ובכך לסכן את חייו של הנוהג בבובקט.
  • זכוכית אשר מותקנת כראוי מאפשרת אטימות מרבית כך שלא יהיה דבר אשר יצליח לחדור אל הבובקט. מכיוון שכלי עבודה זה עובד במספר רב של מקומות חלקם הגדול הינם אתרי בנייה, האבק יכול לחדור בקלות אל הבובקט ולהפריע לנשימה. זכוכית אטומה שומרת על הנהג גם מפני הנזקים החיצוניים.

  היכן להחליף זכוכית לבובקט

  על מנת לספק את ההגנה המרבית לנהג וכן בכדי לשמור על תקינותו של כלי הרכב יש לבחור בחברה מקצועית אשר תחליף את זכוכית הבובקט. זכוכית המרכז – זגגות טרקטורים הינה החברה הנכונה ביותר עבורכם. בעזרת ניסיון של חמש עשרה שנה בתחום ובעזרתם של צוות מקצועי ומוכשר אנו נחליף את זכוכית הבובקט שלכם ונעזור לכם לחזור לעבודתכם במהירות האפשרית. במידה ואין ביכולתכם להגיע אלינו בצוות שלנו יגיע עד המקום בו אתם נמצאים.

  החלפה של זכוכית לבובקט

  שירותי תיקון והחלפת זכוכית לבובקט, הינו חיוני במיוחד במגוון מקרים ומצבים. בובקט מהווה כלי עבודה הנדסי קטן באופן יחסי אך הוא נחשב ליעיל במיוחד ונוח לתפעול. הבובקט משמש לביצוע עבודות בנייה שונות, עבודות חקלאיות, עבודות תשתית ועוד ומפעם לפעם יש לבצע החלפה או תיקון של זכוכית לבובקט וזאת כתוצאה מפגיעה כלשהי או שחיקה. זכוכית לבובקט חייבת להיות איכותית, אטומה ועמידה וזאת על מנת שתשרת אתכם לאורך זמן רב ותשמור על בטיחות ואיכות העבודה.

  שירותי תיקון והחלפת זכוכית לבובקט

  הבובקט כולל מנוע חזק במיוחד שנחשב לרועש באופן יחסי בהשוואה לכלים הנדסיים אחרים. התאמה של זכוכית לבובקט הינה מלאכה המחייבת ניסיון ומומחיות. לזכוכית הבובקט יש כמה תפקידים חשובים בדגש על אטימה מפני תנאי מזג האוויר השונים, בידוד מרעש, שמירה על בטיחות במהלך העבודה ועוד. ישנם כמה סוגים ודגמים של זכוכית לבובקט וחשוב להבין שהחלפת שמשה סדוקה או שבורה מהווה חובה וזאת משום שלא ניתן לעבוד על הכלי  כאשר אין מיגון מתאים לנהג.

  תפקידיה של זכוכית לבובקט

  לזכוכית לבובקט יש מספר תפקידים משמעותיים המקלים על ביצוע העבודה בשטח. הזכוכית מגנה על העובדים והפועלים בשטח הן מפני רעשי המנוע והן מפני פגעי מזג אוויר. זכוכית עמידה, חזקה ואיכותית מבטיחה הגנה מלאה מפני חדירה של חפצים מסוכנים, אבנים, חול, אבק וכו'. הזכוכית האטומה והעבה מסייעת לבידוד מרעשים ומאפשרת בכך לנהג להתרכז בעבודתו.

  מומחים בזגגות של כלים הנדסיים

  חברת זכוכית המרכז, עוסקת בהתקנת שמשות ומחזיקה בכל האישורים הנדרשים לביצוע העבודות בהתאם לתקנות ולנהלי האיכות והבטיחות המחמירים ביותר. כאשר אתם פונים לקבלת שירותים מחברת זכוכית המרכז, אתם זוכים למענה בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר ובזמינות מלאה בכל מקום בארץ. צוות העובדים המנוסה והמיומן שלנו  יודע כיצד לתקן ולטפל בכל הנושאים הקשורים לתחזוקה של כלים הנדסיים כבדים בהם: מנופים, טרקטורים, בובקט ועוד. אנו מחזיקים במלאי מוצרים רחב ואיכותי ונעניק לכם שירות ביחס אישי, אחריות ואדיבות, כך שתוכלו לשוב לעבודתכם ולשגרת חייכם במהירות וללא עיכובים מיותרים. בכל שלאה, בקשה ופנייה, אנו עומדים לשירותכם ונשמח לשתף פעולה לשביעות רצונכם.

  למעלה

  ליצירת קשר, מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

   ּ