צרו קשר
ּ

זכוכית לבובקט

הבובקט הוא כלי קטן יחסית אם כי בעל יכולות גדולות. מדובר על כלי עבודה אשר משמש בבנייה, משתלות, חקלאות ועוד. המנוע של הבובקט הינו חזק מאוד ורועש יחסית לכלי עבודה אחרים בתחום. התאמת זכוכית לבובקט היא קריטית, שכן יש לה מספר תפקידי מפתח חשובים מאוד. זכוכית מרכז זגגות טרקטורים בע"מ מחזיקה במלאי גדול מאוד ומגוון של כל סוגי השמשות שמיועדות לכלי עבודה כבדים. החלפת שמשה פגומה היא חובה כיוון שאחרת לא ניתן לעבוד עם הבובקט כאשר הוא לא מאפשר מיגון לנהג.

 

זכוכית לבובקט ותפקידיה השונים

כמו כל מוצר טכני גם לזכוכית יש תפקידים חשובים שמקלים על העבודה ומגנים על הפועלים בשטח:

  • הבובקט הוא כלי עבודה בעל מנוע רועש מאוד. במהלך העבודה חובש הנהג אוזניות שמגינות עליו מהרעש, וכך עושים גם האנשים העובדים לצדו. הזכוכית העבה מסייעת לבידוד של מרבית הרעש בקבינה וכך מאפשרת לנהג להתרכז בעובדה.
  • מדובר על כלי עבודה רב תכליתי וניתן להרכיב לו סוגים שונים של מכשירים לעבודות שונות כמו חקלאות או בנייה. העבודה מתבצעת במקומות רוויי אבק, והזכוכית מסוגלת להגן על הנהג מפני האבק והחול. כניסה של אבק לעיניים עשויה לגרום למצב שבו הנהג לא מתמצא בסביבה שלו וזהו מצב מסוכן.
  • גם החוזק של השמשה הוא בעל חשיבות משמעותית. באמצעות הבובקט ניתן להרים לבנים, בטון, חול וברזלים. חומרי בנייה כבדים עלולים גם ליפול ממקומות גבוהים יותר ולגרום לפציעות חמורות. זכוכית לבובקט חזקה ומחוסמת תגן על הנהג ותאפשר עבודה בטוחה.

 

מהן הדרישות להתקנת שמשות לבובקט

חברה אשר עוסקת בתחום של התקנת שמשות מצוידת בכל האישורים הדרושים על מנת לבצע את העבודה על פי התקנות. כאשר אתם פונים לחברה על מנת שתתקן שימשה של רכב עבודה כבד יש לוודא כי הם מבינים על מה מדובר. לא כל זגג יודע כיצד לטפל בנושא ולמעשה ישנן מספר קטן של חברות המכירות את התחום ומחזיקות במלאי את כל מה שנחוץ על מנת לבצע את התיקון על הצד הטוב ביותר. גם צוות התיקון חייב להיות מקצועי ואמין כך שהעבודה תוכל לחזור לשגרה במהרה.

זכוכית לבובקט

הבובקט הוא כלי קטן המשמש מגוון רחב של ענפים כגון חקלאות ובנייה. ברגע שזכוכית הבובקט נפגעת במהלך העבודה, חובה לתקן את הזכוכית טרם חזרה לעבודה סדירה. תיקון לא מקצועי של הזכוכית עלול לגרור הפסקות עבודה נוספות ומהווה סכנה לעובדים. החלפת זכוכית לבובקט ניתן להחליף בחברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע״מ.

 

מה צריך לדעת על תיקון זכוכית לבובקט?

  • לבובקט מנוע רועש וחזק, למרות גודלו. עקב כך יש צורך בזכוכית אשר תעמוד בנזקי הרעש הגבוהים ושלא תיסדק ותישבר במהלך העבודה לעיתים תכופות.
  • בגלל הרעש הרב שהמנוע מייצר, האיש שמפעיל את הבובקט חייב לחבוש אוזניות בזמן ביצוע העבודה. הזכוכית המותקנת משמשת בין השאר גם להגנה מרעש ולכן עובי הזכוכית הוא מרכיב חשוב באיכות הזכוכית המותקנת בבובקט.
  • העבודה עם בובקט מתבצעת במגוון מקומות, אשר המשותף להם הוא האבק. זכוכית הבובקט מגינה בעצם על הנמצא בתא העבודה מהאבק וחומרים אחרים הנמצאים בסביבת העבודה. שמשה פגומה תקשה על העבודה ואף תסכן את בריאות המפעיל.
  • עקב דרישות ספציפיות לזכוכית המתאימה, לא כל זגג יכול לבצע את החלפת הזכוכית בסטנדרטים גבוהים ונדרש בעל מקצוע בעל ניסיון ומיומנות גבוה בהתאמת ובהחלפת זכוכית פגומה בבובקט. התפשרות על זגג לא מנוסה מכל סיבה שהיא, גם כחיסכון בזמן, יכולה להתברר כטעות הרת אסון אשר יכולה לפגוע בעבודה בצוות העובדים.
  • חברות המתמחות בהחלפת זכוכית לבובקט הן חברות מבוססות ועתירות ניסיון אשר מסוגלות להתאים את הזכוכית לבובקט ולבצע החלפה ביעילות, מיומנות ובאיכות הדרושה תוך שימוש בחומרים הטובים ביותר.

 

חברה מומלצת להחלפת שמשת הבובקט

זכוכית לבובקט ניתן להחליף דרך חברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע״מ.

חברת זכוכית המרכז מתמחה בהחלפת שמשות למגוון כלי עבודה כבדים וביניהם הבובקט. אנחנו עוסקים במקצוע שנים רבות, ונמצאים בחוד החנית בכל הנוגע לאיכות השמשות והחומרים הנלווים לצורך תיקון השמשות. במידה ואתם זקוקים להחלפת זכוכית או לייעוץ בנוגע להחלפת זכוכיות לכלי הרכב השונים נשמח לעמוד לשירותכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

למעלה

ליצירת קשר, מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

ּ