צרו קשר
ּ

שמשות לטרקטורים

כלי עבודה כבדים כגון טרקטורים, מחפרונים, קטפת ורבים אחרים בנויים בצורה כזו שהם יהיו עמידים לאורך תקופה ארוכה באתרים הייעודיים שלהם. כל חלק בטרקטור החל מהמנוע החזק, דרך הגלגלים הגדולים ועד לשלד חייבים לעמוד בתקנים המחמירים ביותר על מנת שלא יהוו סכנה לאנשים שאמורים לתפעל אותם. שמשות לטרקטורים גם הן אמורות להיות איכותיות ולהתאים לסוג העבודה שלשמה הן יוצרו במפעל. זכוכית מרכז זגגות טרקטורים בע"מ היא חברת התקנה מקצועית אשר מחזיקה מלאי עצום של כל סוגי השמשות לכלים כבדים.

 

שמשות לטרקטורים – מדוע הן הופכות לחשובות כל כך?

כאמור לכל חלק בטרקטור ישנה חשיבות כלשהי. שמשות לטרקטורים הן למעשה מסך מגן שקוף שניתן לראות דרכן את כל מה שמתרחש מחוץ לטרקטור. בנוסף לכך, השמשה גם מאפשרת למי שנמצא מחוץ לטרקטור לראות את הנהג ולהיות אתו בקשר עין רצוף. באופן זה ניתן לעבוד בדרך בטיחותית ורציפה המקטינה את הסיכוי לתאונות ופגיעות בנפש וברכוש.

מכאן, יש צורך לשמור על ניקיון הטרקטור ובמיוחד על ניקיונה של השמשה. בייחוד כאשר מרבית העבודה מתבצעת בתנאי שטח הכוללים בוץ, אבק וצמחייה רבה.

 

מה עושים במקרה של שבר או תקלה?

חברה מקצועית להתקנת שמשות לטרקטורים מצוידת בידע הדרוש על מנת לפתור כל תקלה בשטח. צוות מיומן ומנוסה יגיע עד לטרקטור ויבצע החלפה מהירה של השמשה התקולה. כדאי לפנות רק לחברה מוכרת וידועה ולא לקחת סיכונים. היות שיום עבודה של עובד הנוהג בכלי כבד הוא יקר מאוד וצריך לעמוד בלוח הזמנים ותיקון מהיר של התקלה הוא קריטי להמשך העבודה. עצירת העבודה עשויה לגרום לנזק כספי ניכר ולגרור להוצאות גדולות.

נוסף על כך, יש לוודא שמדובר על שמשות מקוריות שמתאימות לסוג כלי הרכב שבידכם. במקרים כאלו, אלתור אינו בא בחשבון וכדאי שלא להתפתות למחיר זול יותר. את העבודה יש להפקיד בידיו של זגג מומחה ושיש לו במלאי את השמשה המבוקשת. גם אופן העבודה הינו חשוב וכל טעות עלולה להוביל לסכנה מוחשית. צוות מיומן ומנוסה מקפיד על סדר עבודה קבוע, לפי שלבים ובכך הוא מונע טעויות רבות.

שמשות לטרקטורים

החלפת שמשות לטרקטורים עושים בזכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע״מ. טרקטור הוא כלי עבודה גדול אשר עומד בתנאי שטח רבים. כמו כל כלי עבודה חלקיו יכולים להינזק. לדוגמה השמשות יכולות להיסדק או להישבר ויש צורך להחליפן. שמשות לטרקטור לא ניתן להחליף אצל כל זגג, אלא רק אצל מומחים לעניין העובדים בתחום הזה.

 

מה דרוש לצורך החלפת שמשות לטרקטורים?

  • אחד התנאים להחלפת הזכוכית בטרקטור הוא למצוא את השמשה המתאימה, או במילים אחרות שהשמשות יהיו קיימים במלאי החברה בכדי להחליפה. על כן ברור שלא ניתן יהיה למצוא בקלות חברה שיש לה את היכולת להחליף שמשת טרקטור פגומה.
  • דבר נוסף חשוב הוא בעל מקצוע מיומן בהחלפת השמשה. עבודה לא מקצועית עלולה לגרור אתכם ואת העבודה לסכנה ואובדן ימי עבודה.
  • חומרי האיטום איתם עובדים בהחלפת השמשות חשוב ביותר וצריך לעמוד בתנאים מחמירים ובאיכות מקסימלית. בטרקטור השמשה מבודדת גם מפני טמפרטורה וגם מפני רעש. השמשות אף מונעות כניסה של חומרים מסוכנים לתוך תא הנהג ובעצם שומרות על בריאותו. חומר האיטום הוא אחד מהחומרים החשובים להשיג תיקון ברמת הגימור המתבקשת.
  • ברור שאין הרבה חברות שיכולות לבצע את התיקונים הנדרשים בטרקטורים ועל כן צריך למצוא את החברה הטובה ביותר מבין הפועלות כיום בשוק. החברה גם צריכה להיות יכולה לבצע תיקונים כאלו בכל מקום בו מתבצעת עבודה עם הטרקטור. לחברה צריך להיות צוות מיומן ומקצועי אשר מסוגל לבצע תיקון במהירות ובאיכות שיאפשרו את סיום העבודה בשטח.
  • חשוב שלחברה שמבצעת את ההחלפה יהיה מלאי מגוון של שמשות אשר יתאימו לכל סוגי הטרקטורים האפשריים ושהשמשות יעמדו בתקני איכות מחמירים.

 

איזו חברה מומלצת לצורך החלפת שמשות?

חברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע״מ היא חברה ותיקה אשר מומלצת להחלפת שמשות לטרקטורים. לחברתינו מלאי גדול ומגוון של שמשות לטרקטורים אשר עומדים בכל תקני האיכות הבינלאומיים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא הרבה לקוחות מרוצים ואנחנו מתחייבים לשירות הטוב ביותר. אם ברצונכם בשירות איכותי ומקצועי פנו אלינו לצורך קבלת ייעוץ והצעת מחיר.

למעלה

ליצירת קשר, מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

ּ