צרו קשר
ּ

זכוכית לשופלים

השופלים הם כלי עבודה בלתי נפרדים מכל תהליך בנייה או פינוי הריסות. היעה האופייני שלהם מסוגל להעמיס חול, עפר, אדמה, חצץ ושברי אספלט בקלות וביעילות. אחד המרכיבים הבולטים של השופל הוא זכוכית לשופלים שניתן להשיג בחברה איכותית ומקצועית כמו זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע"מ. החברה פועלת מעל 25 שנה ומספקת שירותי זגגות למגוון רחב של כלי רכב המשמשים בתחום הבנייה.

 

דברים שכדאי לדעת על זכוכית לשופלים

מחפשים זכוכית לשופלים? מעוניינים להעניק לרכב העבודה שלכם מראה חדש ומרענן? אלה כמה דברים שכדאי להביא בחשבון:

 • הזכוכית צריכה להיות קלה לניקוי – אתם מעבירים חומרים רבים בעזרת השופל, אך הרוח מעיפה חלק מן החומרים האלה לכיוון הזכוכית. בסופו של יום אתם מוצאים את עצמכם מנקים את זכוכיות השופל מחול או כתמי אדמה בוצית. כדי לחסוך מכם טרחה, חשוב לרכוש זכוכית קלה לניקוי.
 • הזכוכית צריכה לעמוד בתקנים המחמירים ביותר – לא אחת קורה שבמהלך העבודה נזרקת לכיוונכם אבן גדולה מכיוונה של כף השופל. תפקידה המשמעותי ביותר של זכוכית השופל הוא להגן עליכם מפני פגיעות מבלי להתנפץ לרסיסים, ולכן היא צריכה להיות חזקה ולעמוד בתקני הבטיחות המחמירים.
 • זכוכית במחיר הוגן – אמת, אינכם צריכים להתפשר כשמדובר באיכות השופל שלכם, אך חשוב למצוא זכוכית במחירים הוגנים. מסיבה זו, כדאי לערוך סקר שוק ולבדוק את ממוצע המחירים הנכון להיום.
 • התאמת הזכוכית לדגם – כידוע, השופלים מתחלקים לדגמים שונים. חשוב להתאים את הזכוכית לגודל השופל ולמבנה הייחודי שלו.
 • אל תעשו זאת לבד – התקנה של זכוכית לשופלים היא עבודה למקצוענים. אמנם אתם יודעים להפעיל את הטרקטור שלכם, אך התקנה בלתי מקצועית של הזכוכית עלולה לגרום לתקלות במהלך העבודה. תוכלו לחסוך זמן בפניה לחברה מקצועית.

 

מתי כדאי להחליף את הזכוכית?

החלפת זכוכית לשופלים מתבצעת בדרך כלל בעת פגיעה חמורה בזכוכית בעקבות תאונת דרכים או תאונת עבודה. כשזה קורה, לא מומלץ להפסיד רגע מיותר. חשוב לקרוא למקצוענים שיוכלו להחליף את השמשה המנופצת בשמשה חדשה ואיכותית, ואת במטרה לאפשר לנהג להמשיך ולבצע את עבודתו כיוון שזכוכית איכותית היא ערובה לביטחונו של הנהג.

 

זכוכית לשופלים

חברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע״מ מספקת ומתקינה גם זכוכית לשופלים. שופל, המוכר גם בשם יעה אופני, הוא מעיין טרקטור עם זרוע קדמית בצורת יעה ותפקידו הוא לחפור ולהעביר את התוכן ממקום למקום. כלי זה נפוץ, בתעשיות שונות ובעיקר בבנייה ובפינוי הריסות. אחד המרכיבים החשובים של השופל היא הזכוכית המותקנת עליו ובעצם משמשת מספק תפקידים.

 

מה צריך לדעת על זכוכית לשופלים?

 • החלפת זכוכית בשופל צריכה להתבצע ברגע שמתגלה בה סדק או שבר או במידה והזכוכית התבלתה ולא ניתן לראות דרכה ולבצע את העבודה כראוי.
 • אופי העבודה של השופל חושף אותו למפגעים רבים ולכן רצוי לתחזק את השמשות כראוי באופן שגרתי.
 • אם בכל זאת תזדקקו לשירותי זגג, קיימים מספר קריטריונים שצריך לשים לב אליהם:
  • זכוכית קלה לניקוי. במהלך העבודה עם השופל עפים לכיוון הזכוכית בנוסף לאבק עוד חומרים כגון בוץ. חשוב שיהיה ניתן לנקות את הזכוכית באופן מהיר וקל בכדי להמשיך בעבודה.
  • זכוכית איכותית. הזכוכית המותקנת על השופל צריכה לעמוד לא אחת בתנאים קשים ולהגן על היושב בתוך הכלי, ועל כן חשוב שהזכוכית תהיה איכותי ותעמוד בתקני בטיחות המחמירים ביותר.
  • זכוכית מותאמת לכלי. חשוב ביותר לוודא כי הזכוכית החדש המותקנת בשופל תתאים לכלי עצמו. במידה והזכוכית לא תתאים יכולים לקרות נזקים קשים לעובד עצמו ולכלי העבודה. כל נזק כזה יכול להשבית את העבודה ולפגוע בבריאות העובד. בגלל זה גם חשוב מאוד לא לנסות להחליף את הזכוכית בעצמכם, אלא לתת לבעל מקצוע מנוסה לעשות את העבודה.
 • במידה וקיים צורך בהחלפת הזכוכית בשופל, רצוי ביותר לשכור את שירותיה של חברה המתמחה בכך. החברה תוכל להתאים את הזכוכית הרצויה ביותר לכלי העבודה ובכך למנוע נזק עתידי.

 

למי ניתן לפנות לצורך החלפת זכוכית לשופלים

החלפת שמשות לשופלים ניתן לבצע דרך חברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע״מ. חברתנו היא מהמקצועיות והוותיקות בתחום החלפת השמשות לכלי רכב כבדים. אל תסתפקו בעבודה לא מקצועית ופנו אלינו עוד היום למען שמירה על בטחון עובדיכם.

למעלה

ליצירת קשר, מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

ּ