צרו קשר

  ּ

  זכוכית לשופלים

  השופלים הם כלי עבודה בלתי נפרדים מכל תהליך בנייה או פינוי הריסות. היעה האופייני שלהם מסוגל להעמיס חול, עפר, אדמה, חצץ ושברי אספלט בקלות וביעילות. אחד המרכיבים הבולטים של השופל הוא זכוכית לשופלים שניתן להשיג בחברה איכותית ומקצועית כמו זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע"מ. החברה פועלת מעל 25 שנה ומספקת שירותי זגגות למגוון רחב של כלי רכב המשמשים בתחום הבנייה.

  דברים שכדאי לדעת על זכוכית לשופלים

  מחפשים זכוכית לשופלים? מעוניינים להעניק לרכב העבודה שלכם מראה חדש ומרענן? אלה כמה דברים שכדאי להביא בחשבון:

  • הזכוכית צריכה להיות קלה לניקוי – אתם מעבירים חומרים רבים בעזרת השופל, אך הרוח מעיפה חלק מן החומרים האלה לכיוון הזכוכית. בסופו של יום אתם מוצאים את עצמכם מנקים את זכוכיות השופל מחול או כתמי אדמה בוצית. כדי לחסוך מכם טרחה, חשוב לרכוש זכוכית קלה לניקוי.
  • הזכוכית צריכה לעמוד בתקנים המחמירים ביותר – לא אחת קורה שבמהלך העבודה נזרקת לכיוונכם אבן גדולה מכיוונה של כף השופל. תפקידה המשמעותי ביותר של זכוכית השופל הוא להגן עליכם מפני פגיעות מבלי להתנפץ לרסיסים, ולכן היא צריכה להיות חזקה ולעמוד בתקני הבטיחות המחמירים.
  • זכוכית במחיר הוגן – אמת, אינכם צריכים להתפשר כשמדובר באיכות השופל שלכם, אך חשוב למצוא זכוכית במחירים הוגנים. מסיבה זו, כדאי לערוך סקר שוק ולבדוק את ממוצע המחירים הנכון להיום.
  • התאמת הזכוכית לדגם – כידוע, השופלים מתחלקים לדגמים שונים. חשוב להתאים את הזכוכית לגודל השופל ולמבנה הייחודי שלו.
  • אל תעשו זאת לבד – התקנה של זכוכית לשופלים היא עבודה למקצוענים. אמנם אתם יודעים להפעיל את הטרקטור שלכם, אך התקנה בלתי מקצועית של הזכוכית עלולה לגרום לתקלות במהלך העבודה. תוכלו לחסוך זמן בפניה לחברה מקצועית.

  מתי כדאי להחליף את הזכוכית?

  החלפת זכוכית לשופלים מתבצעת בדרך כלל בעת פגיעה חמורה בזכוכית בעקבות תאונת דרכים או תאונת עבודה. כשזה קורה, לא מומלץ להפסיד רגע מיותר. חשוב לקרוא למקצוענים שיוכלו להחליף את השמשה המנופצת בשמשה חדשה ואיכותית, ואת במטרה לאפשר לנהג להמשיך ולבצע את עבודתו כיוון שזכוכית איכותית היא ערובה לביטחונו של הנהג.

  זכוכית לשופלים

  חברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע״מ מספקת ומתקינה גם זכוכית לשופלים. שופל, המוכר גם בשם יעה אופני, הוא מעיין טרקטור עם זרוע קדמית בצורת יעה ותפקידו הוא לחפור ולהעביר את התוכן ממקום למקום. כלי זה נפוץ, בתעשיות שונות ובעיקר בבנייה ובפינוי הריסות. אחד המרכיבים החשובים של השופל היא הזכוכית המותקנת עליו ובעצם משמשת מספק תפקידים.

  מה צריך לדעת על זכוכית לשופלים?

  • החלפת זכוכית בשופל צריכה להתבצע ברגע שמתגלה בה סדק או שבר או במידה והזכוכית התבלתה ולא ניתן לראות דרכה ולבצע את העבודה כראוי.
  • אופי העבודה של השופל חושף אותו למפגעים רבים ולכן רצוי לתחזק את השמשות כראוי באופן שגרתי.
  • אם בכל זאת תזדקקו לשירותי זגג, קיימים מספר קריטריונים שצריך לשים לב אליהם:
   • זכוכית קלה לניקוי. במהלך העבודה עם השופל עפים לכיוון הזכוכית בנוסף לאבק עוד חומרים כגון בוץ. חשוב שיהיה ניתן לנקות את הזכוכית באופן מהיר וקל בכדי להמשיך בעבודה.
   • זכוכית איכותית. הזכוכית המותקנת על השופל צריכה לעמוד לא אחת בתנאים קשים ולהגן על היושב בתוך הכלי, ועל כן חשוב שהזכוכית תהיה איכותי ותעמוד בתקני בטיחות המחמירים ביותר.
   • זכוכית מותאמת לכלי. חשוב ביותר לוודא כי הזכוכית החדש המותקנת בשופל תתאים לכלי עצמו. במידה והזכוכית לא תתאים יכולים לקרות נזקים קשים לעובד עצמו ולכלי העבודה. כל נזק כזה יכול להשבית את העבודה ולפגוע בבריאות העובד. בגלל זה גם חשוב מאוד לא לנסות להחליף את הזכוכית בעצמכם, אלא לתת לבעל מקצוע מנוסה לעשות את העבודה.
  • במידה וקיים צורך בהחלפת הזכוכית בשופל, רצוי ביותר לשכור את שירותיה של חברה המתמחה בכך. החברה תוכל להתאים את הזכוכית הרצויה ביותר לכלי העבודה ובכך למנוע נזק עתידי.

  למי ניתן לפנות לצורך החלפת זכוכית לשופלים

  החלפת שמשות לשופלים ניתן לבצע דרך חברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע״מ. חברתנו היא מהמקצועיות והוותיקות בתחום החלפת השמשות לכלי רכב כבדים. אל תסתפקו בעבודה לא מקצועית ופנו אלינו עוד היום למען שמירה על בטחון עובדיכם.

  החלפת זכוכית לשופלים

  זכוכית לשופל

  מחפשים זכוכית לשופלים? הגעתם בדיוק למקום הנכון. זכוכית המרכז – זגגות טרקטורים הינה חברה אשר מתמחה בייצור זכוכיות לכלי עבודה שונים ומגוונים החל מבובקט, דרך שופלים ועד מנופים. לזכוכית ישנו תפקיד משמעותי מאוד בהגנה על הנוהג בכלי הרכב ולכן יש לשים לב לתקינותה. במידה והזכוכית לא תקינה, יש להחליפה באופן מיידי הן על מנת שהנהג לא יפגע והן על מנת לשמור על תקינותו של כלי הרכב – ולאפשר לו לעבוד באופן הטוב ביותר.

  החלפת זכוכית לשופלים

  שופל הינו רכב גדול ורכב עוצמה. הוא מבצע עבודות רבות הן בתחום החקלאות והן בתחום הבנייה. כאשר השופל מושבת חלה האטה משמעותית בהתקדמות העבודה ולכן חשוב מאוד לדאוג לתיקון שלו באופן מיידי. כאשר מדובר בזכוכית השופל ניתן לעשות זאת בקלות ובמהירות על ידי בחירה נכונה של חברה העוסקת בתחום. כיצד תבחרו נכון?

  • ותק – חפשו חברה בעלת ותק רק בתחום הזכוכיות. ככל שהותק וניסיון גדולים יותר כך הסיכויים שהעבודה תהיה איכותית ומוצלחת הולכים וגדלים.
  • מקצועיות – חשוב מאוד כי העבודה המתבצעת תהיה עבודה מקצועית ואיכותית. כמו כן, החומרים מהם עשויות הזכוכיות אותן החברה מספקת נדרשות להיות איכותיות אף הן. שילוב של חומר טוב עם עבודה איכותית נותן תוצאה מעולה.
  • יחסי אנוש – פרט לא פחות חשוב בעת בחירת איש מקצוע הוא כמובן יחסי האנוש. בחרו בחברה שאנשי המקצוע שלהם הם אנושיים, קשובים ומכילים. איש מקצוע אשר עונה על תנאים אלו יוכל להקשיב לכל בקשה שלכם וללוות אתכם בתהליך באופן נעים ומבין.

  איך מחליפים זכוכית לשופל

  החלפת זכוכית לשופל אינה תהליך ארוך ולרוב לא דורשת מכם זמן רב. במקרים רבים בהם אין ביכולתכם להגיע אל בעל המקצוע יוכל הוא להגיע אליכם. זהו בדיוק השירות אותו מספקים בזכוכית המרכז – זגגות טרקטורים. נתקעתם עם השופל ואין ביכולתכם להגיע אלינו? הרימו טלפון וצוות שלנו ישלח אליכם לכל אזור בו אתם נמצאים בארץ בין אם מדובר בדרום הרחוק או בצפון הארץ. הצוות האיכותי שלנו יטפל לכם בבעיה במקצועיות רבה ועם חיוך רחב, ויחזיר לכם את כלי הרכב לתפעול במהירות. נשמח לעמוד לשירותכם לכל בעיה או תקלה.

  החלפה של זכוכית לשופלים

  שופלים הינם כלי עבודה חיוניים בכל תהליך בנייה ופינוי הריסות, זכוכית לשופלים מהווה מרכיב וחלק חשוב במיוחד בכל הנוגע לשמירה על בטיחותו של מפעיל השופל ויכולתו לבצע את העבודה באופן רציף. זכוכית לשופלים מספקת בידוד יעיל מרעשים, אטימה ועמידות מפני חדירה של חפצים שונים, אבק, חול ואבנים קטנות והגנה מחשיפה לתנאי מזג האוויר השונים: חום, קור, רוחות ועוד. זכוכיות איכותיות לשופלים ניתן להשיג בחברות מקצועיות ומקצועית שמתמחות במתן שירותי זגגות לכלי צמ"ה.

   כל מה שחשוב לדעת על זכוכית לשופלים

  • זכוכית לשופלים חייבת להיות קלה לתחזוקה וניקוי. באמצעות השופל ניתן להעביר חומרים שונים, אולם, הרוח מעיפה במהלך העבודה חלק מהחומרים הללו לכיוונה של הזכוכית. מה שעלול לגרום לכך שתמצאו את עצמכם מנקים את הזכוכית של השופל מחול וכתמי אדמה בוצית בתדירות גבוהה. במטרה לחסוך מכם את הטרחה, חשוב ביותר לרכוש זכוכית לשופל שהינה קלה ונוחה לניקוי.
  • זכוכית איכותית צריכה לעמוד בכל תקני הבטיחות והאיכות המחמירים ביותר, שכן במהלך העבודה, קורה לא אחת, שנזרקות לכיוונכם אבנים גדולות מהכף של השופל. התפקיד המרכזי של הזכוכית הוא לספק הגנה מפני פגיעות וזאת מבלי שהזכוכית תיסדק או תתנפץ לרסיסים. לכן הזכוכית חייבת להיות עמידה, חזקה ולעמוד בתקני הבטיחות המקובלים בתחום.
  • התאמת הזכוכית –  שופלים מתחלקים לכמה דגמים וחשוב להתאים אותה לדגם ולגודלו של השופל וכן למבנה הספציפי והייחודי שלו.

   מתי יש להחליף זכוכית לשופל?

  החלפת זכוכית לשופלים נדרשת, ברוב המקרים, בשל פגיעה חמורה בזכוכית או כתוצאה מתאונת עבודה או תאונת דרכים. במקרים אלה, חשוב שלא לבזבז רגע מיותר ולקרוא למקצוענים בתחום שיחליפו את השמשה הסדוקה או המנופצת בשמשה חדשה. החלפת זכוכית – שמשה בשופל נועדה לאפשר לנהג להמשיך בעבודתו וזאת כיוון שזכוכית תקינה מהווה ערובה לביטחון ולבטיחות של הנהג.

  שירותי זגגות מקצועיים מידי מומחים

  חברת זכוכית המרכז הינה חברה מובילה המשמרת מסורת רבת שנים של איכות ובטיחות בתחום זגגות לכלים מכניים הנדסיים בהם: טרקטורים חקלאיים, מחפרונים, שופלים, מכבשים ועוד. הזכוכיות והשמשות שבהן אנו עושים שימוש עומדות בסטנדרטי האיכות הגבוהים ביותר ונושאות תווי תקן בינלאומיים. צוות המומחים שלנו עומד לשירותכם בכל שאלה, פנייה והזמנה וישמח להעניק לכם מענה מקצועי ושירות איכותי בכל מקוום ובכל צורך בזמינות מלאה, אחריות ויחס אישי.

  למעלה

  ליצירת קשר, מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

   ּ