צרו קשר

  ּ

  זכוכית למנוף

  זכוכית למנוף הינה מחוסמת ומסיבית ומסוגלת לעמוד בלחצים כבדים, יחסית. היא אף מאפשרת צפיה איכותית החוצה  הנדרשת מאוד בעת עבודת המנוף. בעיות בה עלולות לצוץ עקב סדקים, שברים וכדומה ויש לטפל בהן במהירות רבה. השירות ניתן במוסכים מאורגנים אבל גם בשטח. חברת זגגות מרכז – זגגות טרקטורים בע"מ עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.

  זכוכית למנוף – התקנה איכותית

  זכוכית למנוף הינה תקנית ומחוסמת. היתרון שלה בהיותה מחוסמת הוא שבעת שהיא מתנפצת נוצרים רסיסים קטנים אשר אינם מסוגלים לפצוע את הנפגעים בצורה חמורה. מנוף עובד באתרי בנייה, בנמלים ובאתרים אחרים ונדרש לביצוע משימות מורכבות. זכוכית שנפגעה יש להחליף במהירות האפשרית. אפילו סדק קטן עלול להיות מסוכן למפעיל. שמשה סדוקה עלולה שלא לעמוד בלחצים ולפגוע  במפעיל. בנוסף, היא מפריעה למראה החלק ולשדה הראיה מה שעלול לפגוע בתפעול השוטף. במקרים חמורים, לגרום לתאונות אשר עלולות לגרום לפגיעה בנהג, באנשים קרובים למנוף ובכלי עצמו. שירות לשטח הינו מחייב המציאות כי יש קושי לשנע את המנוף למוסך. איש השירות יגיע עם ניידת מאובזרת שבה ניתן למצוא שמשות מקוריות או אחרות תקניות המאושרות לשימוש על ידי היצרנים. תגובה מהירה ותיקון זריז יחזיר לשימוש את המנוף ויחסוך זמן עבודה יקר וכסף מיותר.

  שירות רב שלבי

  שירותי תיקונים מתחילים כאשר הלקוח מבקש קריאת שירות. הספק יבקש לדעת על סוג ודגם המנוף ולהבין את חומרת ומהות הבעיה. כך יוכל להתארגן ולהביא עימו לשטח את השמשה התקנית הנדרשת, כמו גם, את גומיות האטימה ויתר החלקים. במהלך התיקון הוא יסיר את הזכוכית הפגומה ויחליפה לאחרת תקנית. כל המהלך יימשך ככל הנדרש עד לסיומו המוצלח והבדיקה הסופית הנדרשת.

  חברה עם מוניטין רב

  חברת זגגות מרכז – זגגות טרקטורים בע"מ עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ, זמינות גבוהה, טיפול מושלם, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך השנים. בנוסף, מהתעמקות בתחום וקבלת מידע על חידושים חשובים. הם ישמחו לשרת כל לקוח חדש.

   

  למעלה

  ליצירת קשר, מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

   ּ