צרו קשר
ּ

זכוכית לטרקטורים חקלאיים​

חברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע"מ מספקת שירותים איכותיים בתחום הזגגות דוגמת זכוכית לטרקטורים חקלאיים, זכוכית לשופלים או זכוכיות למנופים. המוצרים של החברה עומדים בכל התקנים המחמירים, ועבודת הצוות המקצועי מתפרסת בכל רחבי הארץ. עובדים מקצועיים מגיעים אל השטח החקלאי כדי להתקין את הזכוכית ולאפשר עבודה תקינה. זכוכית המרכז היא חברה מקצועית שיש לה ניסיון של מעל ל-25 שנה בהתקנת זכוכיות ללקוחות שונים.

 

זכוכית לטרקטורים חקלאיים​ – מתי כדאי להחליף את הזכוכית?

כאשר נוהגים בטרקטור חקלאי, חשוב ששדה הראייה שמספקת הזכוכית יהיה מקסימלי. כך יוכל הנהג לראות את כל השטח ולכוון את רכבו בין היבולים. זכוכית לטרקטורים חקלאיים​ סובלת לא פעם מעייפות החומר, וכשהיא נשחקת, יש צורך להחליפה. אלה כמה סימנים המעידים על כך שכדאי לפנות לחברה מקצועית בהקדם להחלפת שמשות הטרקטור:

  • הלכלוך לא יורד – תחזוקת הטרקטור כוללת שמירה על ניקיונו ובדיקת תקינותו מבחינה טכנית. החקלאים מקפידים לנקות את שמשות הטרקטור לעתים תכופות, שכן זכוכית מלוכלכת פוגעת ביכולת הראייה של הנהג. אבל ככל שעובר הזמן, השמשה מתלכלכת יותר ויותר עד שניקיונה הופך למשימה מאתגרת של ממש. במקרה זה משתלם יותר להחליפה בשמשה חזקה ויעילה יותר.
  • השמשה שבורה – שמשת טרקטור סדוקה או שבורה אינה מאפשרת עבודה תקינה ומאובטחת. לאחר שהטרקטור עובר תאונה או טלטלה חזקה, חשוב להחליף את השמשה הפגומה.
  • השמשה אינה מתאימה לטרקטור – לפעמים גם זה קורה: התקנת השמשה לטרקטור התבצעה באופן בלתי מקצועי, וכעת היא אינה מספקת את שדה הראייה הדרוש לעובד החקלאי. חברה מקצועית יכולה להתאים את הזכוכית לטרקטור החקלאי ולוודא כי ההתקנה מתבצעת כראוי.

 

תהליך התקנת זכוכית לטרקטורים חקלאיים

התקנת זכוכית לטרקטורים חקלאיים​ היא תהליך שלם הכולל כמה שלבים. בשלב הראשון מגיעים המתקינים לשטח ומוציאים את הציוד המקצועי להתקנה, הכולל גם מעמד מיוחד לטרקטור. בשלב השני, מוציאים את השמשה ומנקים אותה באופן יסודי מהלכלוך שהיא הספיקה לצבור בדרך. לאחר מכן, הזכוכית עוברת חיתוך במטרה להתאים אותה למסגרת השמשה של הטרקטור. ולבסוף, מניחים על הזכוכית חומר הדבקה מיוחד ומתקינים אותה בתוך המסגרת של הטרקטור.

 

זכוכית לטרקטורים חקלאיים​

חברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע״מ מספקת שירות גם להחלפת זכוכית לטרקטורים חקלאיים. בטרקטור חקלאי, כפי ששמו מרמז, משתמשים לעבודות חקלאיות. הזכוכית בטרקטורים חקלאיים לא מצליחה לעמוד בדרך כלל בתנאי השטח ומזג האוויר לאורך זמן והיא מתבלה ונשחקת. כאשר זה קורה יש צורך להחליפה למען בטיחות העובד והסביבה בה הוא עובד.

 

מתי צריך להחליף זכוכית לטרקטורים חקלאיים?

שדה הראיה לנוהג בטרקטור חקלאי חשוב ביותר. כך ניתן לנהוג בשטח בבטחה ולנווט את הכלי בין היבולים השונים. כאשר הזכוכית נשחקת צריך להחליפה.

 

סימנים המעידים על שחיקת הזכוכית והצורך בהחלפתה כוללים:

  • לכלוך על הזכוכית שאינו יורד – זכוכית הטרקטור החקלאי עוברת ניקיון לעיתים קרובות עקב לכלוך המצטבר במהלך העבודה. כאשר נהיה קשה יותר ויותר לנקות את הזכוכית רצוי וקל יותר להחליפה
  • שמשה שבורה – יכולה לפגוע באיכות ובטיחות העבודה.
  • שמשה שאינה מתאימה לטרקטור – קורה בדרך כלל לאחר החלפת שמשה לטרקטור על ידי זגג שאינו מנוסה.

 

כאשר אחד מהסימנים הללו מופיעים כדאי להתייעץ עם חברה אשר מתמחה בזגגות לכלי תחבורה כבדים. חברות מנוסות יוכלו לייעץ לכם בנוגע לצורך בהחלפת הזכוכית ויוכלו אף לבצע זאת באיכות גבוהה. לאור המתואר מעלה, מומלץ יהיה לשכור שירותים להחלפת השמשה מחברה בעלת ניסיון רב בתחום, אשר תוכל לספק שירות במהירות ובטיב הדרושים. שימו לב, קיימים הרבה זגגים בשוק. רובם טובים ביותר ויכולים לתת שירות מצוין לכל כלי רכב, למעט כלי רכב גדולים כגון טרקטורים חקלאיים. אל תתפתו להחליף את השמשות אצל זגג אשר אינו מתמחה בתחום. זכרו, התקנת שמשה שאינה מתאימה יכולה לגרום לתאונות ולפגיעה ברכוש ובנפש.

 

היכן ניתן למצוא חברה מתאימה להחלפת שמשה לטרקטור?

לחברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע״מ ניסיון רב בהחלפת זכוכית לטרקטורים חקלאיים. לחברה מלאי נרחב של שמשות לטרקטורים באיכות גבוהה המתאימים לכל הסוגים. לאור ניסיוננו הרב בתחום אנחנו יודעים להתאים כמו כפפה את הזכוכית המתאימה לטרקטור הנכון. העבודה שלנו נעשית ברמה גבוהה ועם החומרים האיכותיים ביותר העומדים בתווי תקן בינלאומיים. השאירו פרטים ונחזור אליכם.

למעלה

ליצירת קשר, מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

ּ