צרו קשר
ּ

זכוכית לבוצרת ומקצרות

הטכנולוגיה המשוכללת בימינו מגיעה לכל תחום, ובין השאר גם לחקלאות. אם בעבר היו העובדים יוצאים אל השדות כדי לאסוף את היבול באופן ידני, היום קיימת אפשרות להשתמש גם במכונות משוכללות כמו מקצרה או בוצרת. אחד הרכיבים ההכרחיים למכונות אלה הוא זכוכית לבוצרת ומקצרות, אשר מגנה על הנהג מפני פגעי מזג האוויר שבחוץ ומאפשרת לו לעבוד באופן תקין. חברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע"מ מציעה שירותים מגוונים בתחום הזגגות.

 

תכונותיה הבולטות של זכוכית לבוצרת ומקצרות

זכוכית לבוצרת ומקצרות היא חלק בלתי נפרד מרכבי עבודה אימתניים, וככזו עליה להיות בעלת תכונות ייחודיות המסייעות בעבודתו של העובד החקלאי. כאשר אתם מעוניינים להחליף זכוכית למקצרה או לבוצרת, אלה הם כמה מבין הדברים שכדאי לשים אליהם לב:

  • הזכוכית מספקת הגנה מפני השמש – נהג כלי הרכב החקלאי עובד בשטח הפתוח במשך רוב שעות היום, כשהוא חשוף לקרני החמה באופן תמידי. בניגוד לעובדים הקוצרים את היבול באופן ידני, הבוצרת המכנית משמשת הגנה טובה בזכות הזכוכית המסננת את הקרניים.
  • חסינה מפני פגעים – הכלים החקלאיים המכניים חשופים לפגעים בעבודות השטח: רגבי אדמה שנזרקים אליהם כתוצאה מפעולת הקצירה, עלים וענפים של יבולים המתנגשים בדפנות כלי הרכב, גשם, רוח או קרני שמש חזקות. זכוכית איכותית וטובה מגנה על הנהג מפני הפגעים. היא מחזיקה מעמד לאורך זמן ואין צורך להחליף אותה כל כמה חודשים. כמו כן, הזכוכית צריכה להיות קלה לניקוי לאחר יום עבודה אינטנסיבי.
  • זכוכית שעומדת בתקנים – מכיוון שבטיחותו של העובד עומדת כאן על הפרק, חשוב לבחור בזכוכית לבוצרת או למקצרה אשר עברה את כל התקנים המחמירים.

 

מתקינים את הזכוכית

זכוכית לבוצרת ומקצרות דורשת התקנה מצד אנשי מקצוע בלבד. אנשים אלה קיבלו הכשרה מיוחדת והם יכולים להתאים את הזכוכית המתאימה לכלי העבודה המכני ולהתקין אותה. צוות טוב ואיכותי מגיע עד לאזור ההתקנה, והוא פורש את שירותיו מהצפון ועד הדרום. כך שבין אם אתם מגדלים דובדבנים ברמת הגולן ובין אם יש לכם כרם ענבים באזור המרכז, תמיד תוכלו ליהנות מהשירות האיכותי. כל שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר.

זכוכית לבוצרת ומקצרות

חברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע״מ מתמחה בין השאר בהחלפת זכוכית לבוצרות ומקצרות. בוצרות ומקצרות הן כלי עבודה חקלאיים המשמשים לבצירת ענבים ולקצירת תבואה. תא הנהג במכונות אילו מוגן בזכוכית עבה המגנה על הנהג ממפגעים שונים ולכן קיימת חשיבות עליונה בשמירה על זכוכית תקינה.

 

מהן התכונות הנדרשות מזכוכית לבוצרות ומקצרות?

זכוכית לבוצרות ומקצרות צריכה לעמוד בתנאי השטח החקלאי ולעזור בעבודת החקלאי הנוהג בכלי הרכב. כדאי לשים לב לתכונות הבאות בבואכם להחליף זכוכית:

  • הגנה מפני השמש – הנהג היושב ברכב נמצא בדרך כלל שעות רבות בשטח פתוח והוא חשוף לקרני השמש החזקות. הזכוכית של כלי הרכב בו הוא יושב צריכה להגן עליו מפני קרני השמש.
  • זכוכית חסינה – כלי הרכב החקלאיים, מעצם עבודתם, חשופים למפגעים במהלך העבודה. למשל אבנים ורגבי אדמה הנזרקים עליהם במהלך פעולות העבודה, עלים וענפים הפוגעים ושורטים את הזכוכית, חשיפה לתנאי מזג האוויר כגון ברד או שמש חזקה. כל אילו גורמים לבלאי מתמשך בזכוכית. זכוכית איכותית מחזיקה מעמד לאורך זמן ארוך יותר ומגינה מפני הנזקים השונים.
  • זכוכית קלה לניקוי – לאחר יום עבודה אינטנסיבי בין עצים, פירות וענפים, כלי העבודה וביניהם הזגוגית נוטים להתלכלך, חשוב שהזכוכית המותקנת בכלי העבודה תהיה קלה לניקוי במהלך העבודה, במידה וקיים קושי בראיה, וכמובן בסוף יום העבודה כחלק מניקוי הכלי והכנה לעבודה ליום המחרת.
  • עמידה בתקנים – חשוב לזכור שמאחורי הזכוכית יושב עובד המתפעל את המכונה ולכן חשוב ביותר שהזכוכית תעמוד בתקני בטיחות מחמירים.

 

היכן מתקינים זכוכיות לכלי עבודה חקלאיים

זכוכית לבוצרים ומקצרות ניתן להתקין בעזרת חברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע״מ. חברתנו עוסקת בזגגות לכלי עבודה גדולים וביניהם כלים חקלאיים כגון בוצרות ומקצרות. אנחנו עוסקים שנים רבות בתחום ויודעים להתאים זכוכיות איכותיות העומדות בתווי תקן מחמירים לכלי העבודה השונים. יש לנו צוות מיומן וזריז אשר יכול להגיע עד אליכם, להתאים את הזגוגית ולהחליפה במהירות ובאחריות. במידה ואתם זקוקים לזגג מומחה בתחום כלי עבודה כבדים צרו איתנו קשר עוד היום.

למעלה

ליצירת קשר, מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

ּ