צרו קשר

  ּ

  זכוכית המרכז – התקנה בטוחה

  זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע"מ הינה חברה אשר מספקת שירות של התקנה מקצועית ואיכותית של חלונות וזגוגיות לכלי עבודה כבדים כמו טרקטורים. באופן כללי, הזכוכית היא חומר קשיח שנמצא אתנו כבר כמה מאות שנים. במהלך ההיסטוריה היא שימשה למטרות שונות – החל מהכנה של כלי קיבול ואמנות וכלה בחלונות ושמשות לרכב ולבית. גם כיום משמשת הזכוכית למטרות אלו ואחרות אך הטכנולוגיה הפכה את הזכוכית לחומר מורכב וחזק בהרבה מצורתו הטבעית.

  השמשות של כלי הרכב הן בעלות תפקיד חשוב מאוד, כל שכן כאשר מדובר בכלי רכב כבדים שעובדים בתנאים לא רגילים, בשטח או באזורים לא נגישים:

  • על הזכוכית להיות עמידה מאוד ולהגן על היושב בכלי הרכב. רק זכוכית ייעודית אשר מתאימה תנאים אלו תעשה את העבודה.
  • הזכוכית השקופה – שקיפות היא תכונה חשוב מאוד בזכוכית. התפעול של כלי רכב גדול כמו טרקטור או מחפרון היא בלאו הכי מסובכת ולא פשוטה. על כן כדאי מאוד שלנהג יהיה שדה ראייה מושלם, כך שלא תתרחש תקלה או תאונה, והעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.
  • אטימות חשובה גם היא, היות שבמקרים רבים מדובר על עבודה בתנאים של גשם או שמש קופחת יש לוודא שהאיטום הוא מושלם.
  • גם לבידוד יש תפקיד חשוב, זכוכית מתאימה בעובי הנכון תסייע גם בבידוד של רעש, דבר שיאפשר לנהג להתרכז בנהיגה.

  אחריות מעל הכול

  עם כל אמצעי הזהירות שננקוט בהם תמיד עלולות להתרחש תאונות אשר ישביתו את העבודה על הכלי או יהפכו את העבודה ללא נוחה. שבירה של שמשת הזכוכית תפריע מאוד למהלך העבודה עם הכלי המכני ואפילו עשויה לסכן את הנהג. חברה מקצועית תשלח צוות מיומן שיחליף את השמשה ויאפשר לעבודה להמשיך כסדרה.

  זכוכית המרכז מספקת מוצרים באיכות גבוהה אשר עברו את כל תקני הבטיחות הרלוונטיים והמחמירים. אמנם מוצרים אלו כרוכים בהשקעה של משאבים כספיים, אך שימוש במוצר פגום עשויה להיות מסוכנת ואפילו להקשות על גבייה של כספי ביטוח במראה של תקלה. זכוכית איכותית צריכה להיות עמידה בחום, קור, פגיעות קלות. ולאפשר עבודה נוחה ושדה ראייה רחב.

  זכוכית המרכז דגש על מקצועיות

  חברת זכוכית המרכז הינה חברה מובילה, וותיקה ואיכותית, המתמחה במתן שירותים מקצועיים בתחום זגגות ושמשות לכלים הנדסיים, טרקטורים, מנופים ועוד. החברה משמרת מסורת רבת שנים של איכות ובטיחות ונחשבת לאחת המובילות והטובות בתחום זה במדינת ישראל. הזכוכיות, הזגוגיות והשמשות שאותן אנו מייצרים, מייבאים ומשווקים, עומדות בכל תקני הבטיחות והאיכות המחמירים ביותר ונושאות תווי תקן בינלאומיים. לצד השימוש בחומרים איכותיים ומתן דגש על בטיחות ועמידות, צוות העובדים המסור, המנוסה והמיומן שלנו עומד לשירות לקוחותיו בזמינות מלאה ותוך הקפדה על מתן שירות ביחס אישי, אחריות ואדיבות.

  זכוכית המרכז איכות, בטיחות ועמידות

  כל מוצרי החברה מיוצרים על ידי חברות מובילות ומוכרות וחומרי האטימה שבהן נעשה שימוש נחשבים לאיכותיים ביותר. בין היתר, אנו משווקים שמשות חליפיות שמיוצרות תוך עמידה בתקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר ובהתאם למפרט טכני מקורי. זכוכית המרכז הינה חברה שדוגלת במתן מענה מקצועי לכל לקוח בזמינות מלאה ומדיניות האיכות המוצהרת שלנו הינה לספק שירות ברמה הגבוהה ביותר ומתוך מחויבות ללקוח. החברה מעניקה שירות ללקוחות פרטיים, עסקיים וכן לגופים וארגונים שונים כגון: רשות הנמלים, משרדי ממשלה, צה"ל, משטרת ישראל, רשות הדואר ועוד. כל הלקוחות שלנו נהנים משירות אמין ומסור ומאחריות מקצועית.

  שירותי זגגות טרקטורים מידי מומחים

  חברת זכוכית המרכז מספקת שירותי זגגות לטרקטורים, מנופים וכלים הנדסיים נוספים  ומתמחה בייצור, יבוא והתקנת שמשות למגוון כלי עבודה. אנו מקפידים שכל חלק ומוצר שאנו משווקים יהיה עמיד, בטיחותי ואיכותי כך שיוכל לשרת אתכם לאורך זמן. כל החלקים עומדים בתנאי האיכות המחמירים ביותר ובמידה ואתם זקוקים לשירות החלפה, תיקון או חידוש של שמשות או חלקים אחרים בשל תקלה או בלאי, ללא פסק, אנו מהווים כתובת אמינה ומקצועית.

  אנו עומדים לשירותכם!

  משרדינו ומרכז השירות ממוקמים בעיר רמלה ופעילותה של החברה מתקיימת בפריסה ארצית באמצעות ניידות שירות שמספקות מענה ספציפי בהתאם לבקשת הלקוח. בכל שאלה, בקשה והזמנה, אנו עומדים לשירותכם ונשמח לשתף פעולה ולהעניק לכם ייעוץ, מענה מקצועי ושירות איכותי ביחס אישי, אדיבות, אחריות ומחירים משתלמים.

  למעלה

  ליצירת קשר, מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

   ּ