צרו קשר
ּ

זכוכית המרכז – התקנה בטוחה

זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע"מ הינה חברה אשר מספקת שירות של התקנה מקצועית ואיכותית של חלונות וזגוגיות לכלי עבודה כבדים כמו טרקטורים. באופן כללי, הזכוכית היא חומר קשיח שנמצא אתנו כבר כמה מאות שנים. במהלך ההיסטוריה היא שימשה למטרות שונות – החל מהכנה של כלי קיבול ואמנות וכלה בחלונות ושמשות לרכב ולבית. גם כיום משמשת הזכוכית למטרות אלו ואחרות אך הטכנולוגיה הפכה את הזכוכית לחומר מורכב וחזק בהרבה מצורתו הטבעית.

 

השמשות של כלי הרכב הן בעלות תפקיד חשוב מאוד, כל שכן כאשר מדובר בכלי רכב כבדים שעובדים בתנאים לא רגילים, בשטח או באזורים לא נגישים:

  • על הזכוכית להיות עמידה מאוד ולהגן על היושב בכלי הרכב. רק זכוכית ייעודית אשר מתאימה תנאים אלו תעשה את העבודה.
  • הזכוכית השקופה – שקיפות היא תכונה חשוב מאוד בזכוכית. התפעול של כלי רכב גדול כמו טרקטור או מחפרון היא בלאו הכי מסובכת ולא פשוטה. על כן כדאי מאוד שלנהג יהיה שדה ראייה מושלם, כך שלא תתרחש תקלה או תאונה, והעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.
  • אטימות חשובה גם היא, היות שבמקרים רבים מדובר על עבודה בתנאים של גשם או שמש קופחת יש לוודא שהאיטום הוא מושלם.
  • גם לבידוד יש תפקיד חשוב, זכוכית מתאימה בעובי הנכון תסייע גם בבידוד של רעש, דבר שיאפשר לנהג להתרכז בנהיגה.

 

אחריות מעל הכול

עם כל אמצעי הזהירות שננקוט בהם תמיד עלולות להתרחש תאונות אשר ישביתו את העבודה על הכלי או יהפכו את העבודה ללא נוחה. שבירה של שמשת הזכוכית תפריע מאוד למהלך העבודה עם הכלי המכני ואפילו עשויה לסכן את הנהג. חברה מקצועית תשלח צוות מיומן שיחליף את השמשה ויאפשר לעבודה להמשיך כסדרה.

זכוכית המרכז מספקת מוצרים באיכות גבוהה אשר עברו את כל תקני הבטיחות הרלוונטיים והמחמירים. אמנם מוצרים אלו כרוכים בהשקעה של משאבים כספיים, אך שימוש במוצר פגום עשויה להיות מסוכנת ואפילו להקשות על גבייה של כספי ביטוח במראה של תקלה. זכוכית איכותית צריכה להיות עמידה בחום, קור, פגיעות קלות. ולאפשר עבודה נוחה ושדה ראייה רחב.

למעלה

ליצירת קשר, מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

ּ