צרו קשר

  ּ

  זכוכיות מנופים​

  המנוף הוא כלי רכב אימתני שכדי לעבוד בו נדרש אישור מיוחד. רק אנשי מקצוע אשר יש להם אישור עבודה בגובה רב יוכלו להשתמש בו. רכיבים רבים הופכים את המנוף לבטיחותי יותר, כשהבולט שבהם מתבטא בהתקנת זכוכיות מנופים. הזכוכיות מעניקות לנהג המנוף שדה ראייה רחב ובטוח. בחברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע"מ תוכלו למצוא מגוון רכב של זכוכיות איכותיות לכלי רכב שונים.

  זכוכיות מנופים​​ – המנוף ושימושיו הרבים

  זכוכית מנופים מסייעת לתפקודו התקין של כל מנוף. בזכותה ניתן לבצע כל עבודה, וכאשר מדובר במנוף – ניתן לציין שורה ארוכה של עבודות מתחומים שונים, כאשר המשותף בין כל העבודות הוא היכולת להגיע גבוה:

  • הובלות – זהו אחד התחומים הבולטים ביותר שבהם יש צורך להשתמש במנוף. דיירים מכל רחבי הארץ מעוניינים להעביר חפצים יקרים, גדולים וכבדים ממקום למקום. חלק מהחפצים נכנסים בקלות לכל משאית הובלות, ואילו חפצים אחרים כמו פסנתר כנף או ספה גדולה מצריכים שימוש במנוף לצורך ההעברה.
  • ביצוע עבודות חשמל – עמודי חשמל הקורסים בשעת סערה מספקים עבודה רבה לעובדי חברת החשמל. העובדים מצדם נעזרים במנוף כדי להגיע לנקודות החשמל המותקנות בגובה רב.
  • עבודות בנייה – בשנים האחרונות מתקיימת בישראל בנייה לגובה אשר נועדה לחסוך בשטח ולספק דירות מגורים לתושבים. בנייה מסוג זה או אחר אינה יכולה להתקיים ללא עזרתם של המנופים.
  • ניקוי חלונות – משרדי הייטק מכובדים שוכנים בבניינים גבוהים המעוטרים בחלונות זכוכית איכותית. מנקים מקצועיים משתמשים במנוף הרמה כדי להגיע אל החלונות הגבוהים ולנקותם.
  • ביצוע עבודות גינון – ישנן עבודות גינון ציבוריות המתבצעות בעזרת מנוף, דוגמת גיזום עצים גבוהים או גדר חיה.

  קונים זכוכיות מנופים​ איכותית

  אם יש לכם מנוף המשמש אתכם לעבודות רבות ומורכבות, כדאי לדאוג להחלפת זכוכית מדי תקופה. זכוכיות מנופים נוטות להישחק ולדהות, ומומלץ לפנות לחברה מקצועית במטרה לרכוש זכוכיות איתנות שיוכלו לשרת את המנוף לאורך זמן. על הזכוכיות להיות עמידות בפני פגעי מזג אוויר כמו סופות או חום כבד, קלות לניקוי ואטומות בפני רעשים אשר עלולים להפריע במהלך העבודה. כמו כן, חשוב להבין שרכישת זכוכית מנופים היא השקעה כלכלית לכל דבר, אם כי מדובר באחת ההשקעות המשתלמות ביותר שתעשו.

  זכוכיות מנופים​

  חברת זכוכית המרכז זגגות למנופים בע״מ מספקת ומרכיבה זכוכיות מנופים.

  מנופים הם כלי עבודה כבדים ומרכזיים במהלך בניה לגובה. לכלי זרוע ארוכה אשר משנעת משאות כבדים ממקום למקום. בגלל אופי השימוש במנוף, הוא נוטה להתקלקל או להיפגע מדי פעם, אך בניגוד לכלי עבודה אחרים, אין הרבה בתי עסק המציעים שירות תיקונים בשבילו. הבעיה מורכבת עוד יותר כאשר יש צורך בהחלפת שמשות.

  מה חשוב לדעת לפני החלפת זכוכיות מנופים?

  • כאשר מתגלה סדק או שבר בזכוכית המנוף, צריך להפסיק מיד את העבודה בכדי לא לחרוג מכללי הבטיחות. עבודה על מנוף עם שמשות סדוקות חושפת את המפעיל ואת סביבתו לסכנות.
  • בגלל אופי העבודה של המנוף, אין הרבה חברות בשוק המסוגלות להתמודד עם תיקונו בכלל ועם החלפת השמשות הפגומות בפרט.
  • דבר ראשון, החברה אותה תשכרו צריכה להיות בעלת יכולת להגיע לשטח בו נמצא המנוף. כמובן שהחברה צריכה להיות בעלת הידע והניסיון בהחלפת שמשות מסוג כזה וצריך להיות לה מלאי שמשות בשבי היכולות להתאים את השמשה לדגם המנוף.
  • שמשות למנופים צריכות להיות חזקות ומבודדות ולעמוד באיכות גבוהה לצורך מתן הגנה מירבית על העובד. אסור להתפשר על איכות הזכוכית או איכות העבודה כאשר מדובר על החלפת שמשות מסוג זה, ובוודאי שלא לסמוך על כל בעל מקצוע העוסק בזגגות.
  • לצורך איתור חברה הנותנת שירותים בתחום החלפת הזכוכיות לכלי רכב גדולים, ניתן להיעזר במגוון שירותים כגון קבלת חוות דעת מבעלי עסקים דומים, או דרך אתרי האינטרנט השונים היכולים לספק מידע על סוג השירות ועל החברה עצמה.

  היכן ניתן למצוא חברה המסוגלת להחליף שמשות למנוף?

  חברת זכוכית המרכז זגגות למנופים בע״מ יכולה להחליף זכוכיות מנופים. חברתנו מחזיקה במלאי של שמשות אשר יכולות להתאים לכלי רכב מיוחדים שונים. בנוסף, אנחנו מחזיקים בניידות שירות אשר מחכות להגיע לכל מקום בארץ, ולבצע את החלפת הזכוכיות הנדרשות. חברתנו מקפידה להעניק הכשרה יסודית לכל צוות העובדים, על מנת שיוכלו לתפקד בצורה היעילה והמקצועית ביותר בשטח עצמו ולספק בעבורכם את השירות האיכותי ביותר.

  זכוכיות למנופים

  זכוכיות מנופים דורשות מיומנות רבה בעת ההחלפה שלהן. מנוף הינו כלי עוצמתי במיוחד אשר לא כל אחד רשאי לעבוד עליו ונדרש רישיון מיוחד בכדי להפעיל אותו. מכיוון  שמדובר בכלי מורכב חשוב לטפל בו בצורה הטובה ביותר בכדי לא לפגוע בו, בעיקר כאשר מדובר בזכוכיות. למרות שעל פניו נראה כי החלפת זכוכית היא דבר פשוט חשוב מאוד לבחור בחברה מקצועית שתעשה זאת. זכוכית מרכז – זגגות טרקטורים הינה חברה בעל ניסיון של שנים רבות בתחום ונוכל לספק לכם את העבודה המקצועית ביותר.

  כיצד מתקנים זכוכיות מנופים

  פגיעה בזכוכית המנוף הינה פגיעה חמורה מאוד כיוון שהיא יכולה לסכן חיי אדם. מנוף הינו כלי עבודה אשר פועל בגובה רב וביכולתה של הזכוכית להגן על העובד מפני כל נפילה או נזק. במידה והזכוכית נפגעת יש לעצור את העבודה באופן מיידי ולדאוג לתיקון הזכוכית על מנת שאיש לא יפגע.

  מכיוון שמנוף הינו כלי עבודה גדול ומאסיבי אין כל אפשרות להעביר אותו ממקום למקום על מנת לטפל בזכוכית השבורה שלו ולכן הדרך היחידה לטפל בו היא על ידי בחירת חברת שמשות אשר מגיעה עד המקום ומבצעת את הפעולה. חברות רבות מספקות שירות מעין זה ועל ידי שליחת צוות מקצועי ואמין ניתן לטפל בזכוכית המנוף באופן מיידי וללא כל בעיות.

  חשוב לציין כי שמשת המנוף הינה חלק משמעותי מאוד מכלי עבודה זה כיוון שהיא זאת המספקת הגנה לנוהג במנוף. שמשה תקולה, שבורה או סדוקה עלולה לגרום לנזק של ממש ולפגוע הן בנהג, הן בכלי הרכב עצמו והן בסביבה הרחבה יותר.

  החלפת זכוכיות המנוף

  החלפת זכוכית המנוף הינה פעולה חשובה מאוד כיוון שהיא יכולה לספק את הביטחון הדרוש על מנת להמשיך ולעבוד בכלי רכב זה. מדובר בפעולה פשוטה אמנם אך היא חייבת להיעשות על ידי אנשי מקצוע בלבד ולכן חשוב מאוד לבחור את החברה אשר תספק לכם את השירות הטוב ביותר. בזכוכית מרכז – זגגות טרקטורים תוכלו למצוא צוות מקצועי, אמין ומוכשר אשר יגיע עד אליכם לכל מקום בו תהיו. לא משנה היכן אתם שוהים בין אם מדובר בדרום, מרכז או צפון הארץ, הרימו טלפון ואנו נגיע אליכם.

  תיקון של זכוכיות מנופים

  מנוף הינו כלי רכב ועבודה עוצמתי שעל מנת לעבוד בו עליכם להחזיק באישור מיוחד, תחזוקה של זכוכיות מנופים הינה נושא חשוב שיש להקדיש לו תשומת לב וזאת על מנת להבטיח עבודה שוטפת איכותית לאורך זמן ובמטרה למנוע תקלות וסיכונים. רק אנשי מקצוע שיש להם אישורים מתאימים לעבודה בגובה יכולים לעשות שימוש במנופים. בו. רכיבים שונים הופכים מנוף לבטיחותי, כאשר הבולט בהם בא לידי ביטוי בהתקנה של זכוכיות מנופים. זכוכיות איכותיות מספקות לנהגי המנופים אפשרות לנהיגה בטוחה, הגנה מתנאי מזג האוויר השונים ומפגעים חיצוניים שונים ומבטיחות שדה ראייה פתוח ורחב

  החשיבות והשימושים של זכוכיות מנופים​​

  זכוכיות מנופים מסייעות לתפעול ותפקוד תקין של המנוף ובזכותן תוכלו לבצע עבודות שונות בצורה בטוחה בגובה רב וללא חשש מתקלות ומהיווצרות סיכונים. המשותף לעל העבודות שבהן נעשה שימוש במנוף הינו רצון ויכולת להגיע לגבהים. מנופים משמשים אותנו במגוון רחב של תחומים. אחד התחומים העיקריים בהם נדרש לעשות שימוש במנוף הינו הובלות של תכולת דירה וציוד כבד. בכל רחבי הארץ, דיירים שעוברים דירה ומעוניינים להוביל חפצים גדולים ויקרים ולמעונם החדש, נעזרים בשירותי הובלות. ישנם חפצים דוגמת ארונות גדולים, ספות כבדות, פסנתרי כנף ועוד שיש צורך לעשות שימוש במנוף על מנת להעביר אותם. מנופים משמשים גם לביצוע מגוון עבודות חשמל בגובה. במהלך השנים האחרונות הבנייה לגובה במדינת ישראל צוברת תאוצה והיא נועדה להגדיל את היצע הדירות ולחסוך בשטחי בנייה עבודות הבנייה, לא יכולות להתבצע ללא שימוש במנופים מתאימים.

  תחזוקה נכונה של זכוכיות מנופים​

  כאמור, מנופים משמים למגוון צרכים ומטרות בתחומי חיים רבים. החשיבות לתחזוקה נכונה שלהם הינה רבה, כאשר תיקון והחלפת זכוכיות לטרקטורים מהווים שירות חיוני שנועד להבטיח שמירה על בטיחות בעבודה ותפקוד תקין של הכלי ההנדסי הכבד. במידה ואתם נעזרים במנוף לביצוע עבודות שונות, חשוב להיעזר בשירותיה של חברה המתמחה בתחום זגגות למנופים, כך שיהיה לכם מענה לכל תקלה ובעיה בעת הצורך.  חשוב לדאוג לתיקון, חידוש ולהחלפת הזכוכיות והשמשות במנופים  מפעם לפעם שכן הן נוטות לדהות ולהתבלות עם הזמן. הזכוכיות חייבות להיות עמידות בפני תנאי ופגעי מזג האוויר השונים, אטומות ומבודדות וקלות לניקוי. השקעה בתחזוקה ראויה של זכוכיות למנופים הינה משתלמת מכל הבחינות וחשוב להקפיד להיעזר בשירותים של חברה מקצועית ובעלת מוניטין בתחום.

  מומחים בשמשות וזכוכיות איכותיות לכלים הנדסיים

  חברת זכוכית מרכז הינה חברה מקצועית ומובילה שקיימת למעלה מ -25  שנים ומתמחה במתן שירותי זגגות ושמשות לטרקטורים, מנופים וצ.מ.ה. אנו מציעים ללקוחותינו מלאי רחב של שמשות איכותיות מכל הדגמים והסוגים. צוות המומחים שלנו עומד לשירותכם בכל שאלה, בקשה ופנייה וישמח להעניק לכם מענה מקצועי ושירות איכותי ביחס אישי, אחריות ובזמינות מלאה.

  למעלה

  ליצירת קשר, מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

   ּ