צרו קשר
ּ

זכוכיות מנופים​

המנוף הוא כלי רכב אימתני שכדי לעבוד בו נדרש אישור מיוחד. רק אנשי מקצוע אשר יש להם אישור עבודה בגובה רב יוכלו להשתמש בו. רכיבים רבים הופכים את המנוף לבטיחותי יותר, כשהבולט שבהם מתבטא בהתקנת זכוכיות מנופים. הזכוכיות מעניקות לנהג המנוף שדה ראייה רחב ובטוח. בחברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע"מ תוכלו למצוא מגוון רכב של זכוכיות איכותיות לכלי רכב שונים.

 

זכוכיות מנופים​​ – המנוף ושימושיו הרבים

זכוכית מנופים מסייעת לתפקודו התקין של כל מנוף. בזכותה ניתן לבצע כל עבודה, וכאשר מדובר במנוף – ניתן לציין שורה ארוכה של עבודות מתחומים שונים, כאשר המשותף בין כל העבודות הוא היכולת להגיע גבוה:

  • הובלות – זהו אחד התחומים הבולטים ביותר שבהם יש צורך להשתמש במנוף. דיירים מכל רחבי הארץ מעוניינים להעביר חפצים יקרים, גדולים וכבדים ממקום למקום. חלק מהחפצים נכנסים בקלות לכל משאית הובלות, ואילו חפצים אחרים כמו פסנתר כנף או ספה גדולה מצריכים שימוש במנוף לצורך ההעברה.
  • ביצוע עבודות חשמל – עמודי חשמל הקורסים בשעת סערה מספקים עבודה רבה לעובדי חברת החשמל. העובדים מצדם נעזרים במנוף כדי להגיע לנקודות החשמל המותקנות בגובה רב.
  • עבודות בנייה – בשנים האחרונות מתקיימת בישראל בנייה לגובה אשר נועדה לחסוך בשטח ולספק דירות מגורים לתושבים. בנייה מסוג זה או אחר אינה יכולה להתקיים ללא עזרתם של המנופים.
  • ניקוי חלונות – משרדי הייטק מכובדים שוכנים בבניינים גבוהים המעוטרים בחלונות זכוכית איכותית. מנקים מקצועיים משתמשים במנוף הרמה כדי להגיע אל החלונות הגבוהים ולנקותם.
  • ביצוע עבודות גינון – ישנן עבודות גינון ציבוריות המתבצעות בעזרת מנוף, דוגמת גיזום עצים גבוהים או גדר חיה.

 

קונים זכוכיות מנופים​ איכותית

אם יש לכם מנוף המשמש אתכם לעבודות רבות ומורכבות, כדאי לדאוג להחלפת זכוכית מדי תקופה. זכוכיות מנופים נוטות להישחק ולדהות, ומומלץ לפנות לחברה מקצועית במטרה לרכוש זכוכיות איתנות שיוכלו לשרת את המנוף לאורך זמן. על הזכוכיות להיות עמידות בפני פגעי מזג אוויר כמו סופות או חום כבד, קלות לניקוי ואטומות בפני רעשים אשר עלולים להפריע במהלך העבודה. כמו כן, חשוב להבין שרכישת זכוכית מנופים היא השקעה כלכלית לכל דבר, אם כי מדובר באחת ההשקעות המשתלמות ביותר שתעשו.

 

זכוכיות מנופים​

 

חברת זכוכית המרכז זגגות למנופים בע״מ מספקת ומרכיבה זכוכיות מנופים.

מנופים הם כלי עבודה כבדים ומרכזיים במהלך בניה לגובה. לכלי זרוע ארוכה אשר משנעת משאות כבדים ממקום למקום. בגלל אופי השימוש במנוף, הוא נוטה להתקלקל או להיפגע מדי פעם, אך בניגוד לכלי עבודה אחרים, אין הרבה בתי עסק המציעים שירות תיקונים בשבילו. הבעיה מורכבת עוד יותר כאשר יש צורך בהחלפת שמשות.

 

מה חשוב לדעת לפני החלפת זכוכיות מנופים?

  • כאשר מתגלה סדק או שבר בזכוכית המנוף, צריך להפסיק מיד את העבודה בכדי לא לחרוג מכללי הבטיחות. עבודה על מנוף עם שמשות סדוקות חושפת את המפעיל ואת סביבתו לסכנות.
  • בגלל אופי העבודה של המנוף, אין הרבה חברות בשוק המסוגלות להתמודד עם תיקונו בכלל ועם החלפת השמשות הפגומות בפרט.
  • דבר ראשון, החברה אותה תשכרו צריכה להיות בעלת יכולת להגיע לשטח בו נמצא המנוף. כמובן שהחברה צריכה להיות בעלת הידע והניסיון בהחלפת שמשות מסוג כזה וצריך להיות לה מלאי שמשות בשבי היכולות להתאים את השמשה לדגם המנוף.
  • שמשות למנופים צריכות להיות חזקות ומבודדות ולעמוד באיכות גבוהה לצורך מתן הגנה מירבית על העובד. אסור להתפשר על איכות הזכוכית או איכות העבודה כאשר מדובר על החלפת שמשות מסוג זה, ובוודאי שלא לסמוך על כל בעל מקצוע העוסק בזגגות.
  • לצורך איתור חברה הנותנת שירותים בתחום החלפת הזכוכיות לכלי רכב גדולים, ניתן להיעזר במגוון שירותים כגון קבלת חוות דעת מבעלי עסקים דומים, או דרך אתרי האינטרנט השונים היכולים לספק מידע על סוג השירות ועל החברה עצמה.

 

היכן ניתן למצוא חברה המסוגלת להחליף שמשות למנוף?

חברת זכוכית המרכז זגגות למנופים בע״מ יכולה להחליף זכוכיות מנופים. חברתנו מחזיקה במלאי של שמשות אשר יכולות להתאים לכלי רכב מיוחדים שונים. בנוסף, אנחנו מחזיקים בניידות שירות אשר מחכות להגיע לכל מקום בארץ, ולבצע את החלפת הזכוכיות הנדרשות. חברתנו מקפידה להעניק הכשרה יסודית לכל צוות העובדים, על מנת שיוכלו לתפקד בצורה היעילה והמקצועית ביותר בשטח עצמו ולספק בעבורכם את השירות האיכותי ביותר.

למעלה

ליצירת קשר, מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

ּ