צרו קשר

  ּ

  זגגות למלגזה

  זגגות למלגזה הינה דבר חשוב כיוון שהיא מאפשרת למלגזה לעבוד באופן תקין ובטיחותי. למלגזה תפקיד בעל משמעות רבה במפעלים, מחסנים וכן אתרי בנייה רבים. היא מייעלת את העבודה ועוזרת לה להיות קלה ומהירה יותר. זוהי בדיוק הסיבה שכאשר קיימת בה תקלה כלשהי סדר היום משתבש ומהלך העבודה נפגע ולכן בכל מקרה של תקלה ולו הקטנה ביותר יש לטפל במלגזה. במקרה של בעיות בשמשה או הזכוכית הרימו טלפון אל זכוכית מרכז – זגגות טרקטורים ונשמח לעמוד לשירותכם.

  זגגות למלגזה ברמה גבוהה

  תפקידה של זגגות למלגזה

  כאשר נוצר סדק או שבר בזכוכית המלגזה הדבר יכול להשפיע באופן ישיר על איכות העבודה של הנהג. תחילה כל נזק בשמשה מעיב על יכולת הריכוז של הנהג כיוון ששדה הראייה נפגע ולכן גם העבודה תיפגע בהתאם. כמו כן, שדה ראייה לא תקין יכול לגרום לפגיעה ונזק כיוון שהוא יכול לגרור אחריו תאונות. בכדי לשמור על בריאותו של הנהג וכן על מנת לאפשר למלגזה להמשיך את עבודתה באופן האיכותי ביותר יש לתקן את השמשה ברגע בה התגלתה התקלה.

  החלפת שמשה יכולה להתבצע אך ורק על ידי בעל מקצוע הבקיא בתחום הזגגות ויודע לבצע את העבודה באופן הנכון ביותר על מנת לאפשר למלגזה את הבטיחות המרבית לה היא זקוקה. זכוכית אשר תתחבר למלגזה באופן לא נכון ומדויק תיצור בעיות נוספות בעתיד ותהווה סכנה הן לנהג עצמו והן לציבור העובדים במקום. על כן, בבואכם לבחור את חברת הזגגות בדקו כי היא בעלת ותק רב בתחום.

  החלפת זכוכיות למלגזה

  המלגזה הינה כלי עבודה משמעותי ובעל חשיבות רבה במקומות רבים. ניתן למצוא אותה במגוון רחב של מפעלים כאשר הנוהגים עליה צריכים לעבור הכשרה קצרה בלבד. במידה ומתגלה סדק או שבר בזכוכית המלגזה יש לדאוג לטפל בו באופן מיידי על מנת לא לפגוע בביטחון הסביבה. במידה ואתם מחפשים חברה אשר תטפל בזכוכיות המלגזה שלכם הרימו טלפון עוד היום אל זכוכית מרכז – זגגות טרקטורים. הצוות שלנו ישמח לעמוד לשירותכם לכל שאלה או בקשה בנושא. אנו נלווה אתכם החל מהשלב הראשון של ההיכרות עם סוגי הזכוכיות ועד שלב ההרכבה בפועל על מנת לאפשר לכם לחזור לשגרת העבודה בקלות ובנעימים.

  זגגות למלגזה בצורה מקצועית

  שמשת הרכב מהווה רכיב חשוב בכל כל ירכב שנועד לספק הגנה מלאה לנהג, כאשר מדובר על כלים הנדסיים ומכניים כבדים, נושא הבטיחות הינו חשוב עוד יותר ולכן שירותי זגגות למלגזה הניתנים על ידי חברות מקצועיות בתחום הינם חיוניים והכרחיים. השמשות של כלי צמ"ה אינן עשויות מחומר שהינו עמיד לנצח, אמנם הזכוכית שבה נעשה שימוש הינה איכותית ועמידה, אך השמשה של המלגזה עלולה להיסדק, להיפגע ואף להתנפץ. על מנת לקבל מענה מתאים, ישנם זגגי רכב שמציעים שירותי זגגות למלגזה ומחליפים במומחיות רבה את השמשה כך שתוכלו להמשיך ולהתנייד ולעבוד בבטחה.

  החשיבות והיתרונות של שירותי זגגות למלגזה

  זגגות למלגזה הינה שירות חשוב וזאת כיוון שהם מאפשרים למלגזה לתפקד ולעבוד באופן בטיחותי ותקין. המלגזה ממלא תפקיד משמעותי והינה חיונית במיוחד לעבודה במחסנים, מפעלים ואתרי בנייה שונים. המלגזה מייעלת את המלאכה ומסייעת לה להיות מהירה וקלה יותר. כאשר מתגלה תקלה כלשהי בשמשת המלגזה, סדר היום עלול להשתבש, ייווצרו עיכובים ומהלך העבודה התקין ייפגע, לכן כאשר נוצרת תקלה או בעיה בשמשת המלגזה, חשוב לטפל בה באופן מידי וזאת באמצעות שירותי זגגות למלגזה מקצועיים.

  כאשר מדובר בכלי רכב כבד, עבודות הזגגות מחייבות מיומנות גבוהה במיוחד. כמו במשקפיים שהעדשות שלהן נסדקות ואתם ממהרים להחליפן או לתקנן, גם כאשר זגוגית המלגזה נשברת, חשוב לעצור את העבודה ולפנות לאנשי מקצוע מומחים שייטפלו בבעיה. המלגזה מהווה כלי עבודה חיוני במקומות רבים וניתן למצוא אותה במפעלים ובמחסנים שונים. הנוהגים על המלגזה חייבים לעבור הכשרה מתאימה ובמידה ומתגלים סדקים או שברים בזכוכית של המלגזה חשוב לטפל בה באופן מידי וזאת על מנת שלא לפגוע באיכות והבטיחות העבודה ובביטחון הסביבה.

  שירותי זגגות למלגזה מידי מומחים

  זכוכית מרכז – זגגות טרקטורים בע"מ הינה חברה מקצועית ומובילה המספקת שירותי זגגות מקצועיים לכלי צמ"ה. הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם בכל שאלה ובקשה וילווה אתכם לאורך כל שלבי העבודה ביחס אישי, אחריות ואדיבות כך שתוכלו לשוב לשגרת העבודה במהירות.

  זגגות למלגזה אצל זכוכית המרכז

  המלגזות נכנסו לחיינו לפני קצת יותר מ-100 שנים, ליתר דיוק ב-1917. היום ניתן למצוא אותן במחסנים, מפעלים, נמלי תעופה וים ובמקומות נוספים, מעמיסות ומובילות מגוון רחב של פריטים ובמיוחד מטענים. מלגזה כוללת מנוע (שפועל על בסיס חשמל, גפ"מ, דיזל או בנזין), משקולת ברזל כבדה בחלק האחורי לצורך ייצוב הכלי, תורן אנכי שמופקד על הרמת והורדת המשאות, מערכת הידראולית שמפעילה את התורן, כיסא נהג ומעליו מגן מתכת ושמשה. כשנוצר צורך בעבודות זגגות למלגזה מומלץ בחום לפנות אך ורק למקצוענים אמיתיים – חברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע"מ.

  עבודות זגגות למלגזה – דגשים חשובים

  * אמינות – הדגש הראשון לגבי עבודות זגגות עבור מלגזות הוא אמינות. הסיבה לכך פשוטה: על-מנת שמלגזה תוכל לבצע את כל המשימות ביעילות, כל החלקים בה חייבים להיות תקינים לחלוטין. בהתאם כשמחליפים שמשה במלגזה השמשה החדשה חייבת להיות איכותית במיוחד.

  * זמינות – כל עוד לא נבדקת הבעיה בזכוכית של המלגזה, ולא ניתן לפתרון, לא ניתן להשתמש בכלי החיוני. התוצאה היא הפסדים כספיים על כל יום עבודה שיורד לטמיון. זמינות מרבית – הן של הצוות המקצועי שמגיע למקום שבו נמצאת המלגזה והן של הזכוכיות המתאימות לעבודה הנדרשת – היא פקטור קריטי.

  * הוגנות – שירות מקצועי, זכוכית איכותית וזמינות מרבית מבטיחים מקסימום תועלת. כדאי מאוד שגם המחיר יהיה הוגן, כך שהיחס בין עלות לתועלת יהיה אופטימלי.

  * אחריות – אחריות על עבודות זגגות במלגזות מקנה ראש שקט לטווח ארוך.

  מקצוענות אמיתית לאורך שנים רבות

  חברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע"מ הוקמה כבר בסוף המאה ה-20, ובהתאם צברה ניסיון רחב היקף בכל סוגי עבודות הזגגות בכלי צמ"ה. בפרט רכשה החברה ידע רחב היקף לגבי עבודות זגגות למלגזה – ידע שבא לידי ביטוי במתן שירות מקצועי במיוחד. החברה מקפידה גם על רמת שירות גבוהה מאוד, לרבות שקיפות ויושרה ומענה מלא לכל שאלה ובקשה. בין לקוחות החברה אפשר לציין את צה"ל ואת משטרת ישראל, עובדה המעידה על הרף הגבוה של המצוינות שמאפיין את כלל שירותי זכוכית המרכז גגות טרקטורים בע"מ.

  למעלה

  ליצירת קשר, מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

   ּ