צרו קשר
ּ

זגגות למלגזה

זגגות למלגזה הינה דבר חשוב כיוון שהיא מאפשרת למלגזה לעבוד באופן תקין ובטיחותי. למלגזה תפקיד בעל משמעות רבה במפעלים, מחסנים וכן אתרי בנייה רבים. היא מייעלת את העבודה ועוזרת לה להיות קלה ומהירה יותר. זוהי בדיוק הסיבה שכאשר קיימת בה תקלה כלשהי סדר היום משתבש ומהלך העבודה נפגע ולכן בכל מקרה של תקלה ולו הקטנה ביותר יש לטפל במלגזה. במקרה של בעיות בשמשה או הזכוכית הרימו טלפון אל זכוכית מרכז – זגגות טרקטורים ונשמח לעמוד לשירותכם.

זגגות למלגזה ברמה גבוהה

תפקידה של זגגות למלגזה

כאשר נוצר סדק או שבר בזכוכית המלגזה הדבר יכול להשפיע באופן ישיר על איכות העבודה של הנהג. תחילה כל נזק בשמשה מעיב על יכולת הריכוז של הנהג כיוון ששדה הראייה נפגע ולכן גם העבודה תיפגע בהתאם. כמו כן, שדה ראייה לא תקין יכול לגרום לפגיעה ונזק כיוון שהוא יכול לגרור אחריו תאונות. בכדי לשמור על בריאותו של הנהג וכן על מנת לאפשר למלגזה להמשיך את עבודתה באופן האיכותי ביותר יש לתקן את השמשה ברגע בה התגלתה התקלה.

החלפת שמשה יכולה להתבצע אך ורק על ידי בעל מקצוע הבקיא בתחום הזגגות ויודע לבצע את העבודה באופן הנכון ביותר על מנת לאפשר למלגזה את הבטיחות המרבית לה היא זקוקה. זכוכית אשר תתחבר למלגזה באופן לא נכון ומדויק תיצור בעיות נוספות בעתיד ותהווה סכנה הן לנהג עצמו והן לציבור העובדים במקום. על כן, בבואכם לבחור את חברת הזגגות בדקו כי היא בעלת ותק רב בתחום.

 

החלפת זכוכיות למלגזה

המלגזה הינה כלי עבודה משמעותי ובעל חשיבות רבה במקומות רבים. ניתן למצוא אותה במגוון רחב של מפעלים כאשר הנוהגים עליה צריכים לעבור הכשרה קצרה בלבד. במידה ומתגלה סדק או שבר בזכוכית המלגזה יש לדאוג לטפל בו באופן מיידי על מנת לא לפגוע בביטחון הסביבה. במידה ואתם מחפשים חברה אשר תטפל בזכוכיות המלגזה שלכם הרימו טלפון עוד היום אל זכוכית מרכז – זגגות טרקטורים. הצוות שלנו ישמח לעמוד לשירותכם לכל שאלה או בקשה בנושא. אנו נלווה אתכם החל מהשלב הראשון של ההיכרות עם סוגי הזכוכיות ועד שלב ההרכבה בפועל על מנת לאפשר לכם לחזור לשגרת העבודה בקלות ובנעימים.

למעלה

ליצירת קשר, מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

ּ