צרו קשר
ּ

זגגות לטרקטורים

כלי עבודה כבדים אשר מצויים באתרי בנייה, כבישים ושטחים פתוחים צריכים להיות נוחים ובטוחים לעבודה. כל כלי עבודה מצויד במגוון אמצעי בטיחות אשר הופכים אותו ליעיל יותר ומאפשרים עבודה בתנאים טובים למשך שעות ארוכות. זגגות לטרקטורים עוסקת בכל מה ששייך לחלונות אשר עוטפים את הכלי מכל כיוון, מגנים על הנהג, נותנים לו שדה ראיה איכותי ומבודדים את הרעש שנובע מהסביבה החיצונית. זכוכית מרכז זגגות טרקטורים בע"מ היא חברה אשר מספקת שירות של התקנה של זגוגיות לטרקטורים, בובקט, מחפרונים וכלי עבודה רבים נוספים המשמשים בחקלאות ובבנייה.

 

זגגות לטרקטורים – מתי צריך להחליף זגוגית?

עולם החלפים מכיל אלפי פריטים אשר לכל אחד מהם יש חיי מדף. ככל שנוגע לזכוכית, ובהנחה שמדובר על פריט מקורי ואיכותי, היא יכולה להחזיק מעמד גם שנים ארוכות מבלי שיקרה לה כל נזק. מאידך, במקרים רבים העבודה מתקיימת בשטח ועלולים לקרות דברים בלתי צפויים:

 • עבודה באתר בנייה כרוכה בנשיאת חומרים כבדים, ברזלים וחפצים אחרים שעשויים לפגוע בזכוכית, לשרוט אותה או אפילו לשבור.
 • בשטחים חקלאיים מתרחשים לעיתים מצבים שבהם הטרקטור צריך לנסוע בשטח לא חלק או מלא בורות. גם מצבים כאלו עלולים להביא לנזקים שונים.
 • זכוכית לטרקטורים צריכה להתאים למבנה המסגרת שלה באופן מדויק. כאשר ישנה תזוזה קלה, קצרה הדרך להתנתקות של משטח הזכוכית. כדאי לבדוק מידי פעם את מצב החלונות של הטרקטור ולוודא שהכול יושב במקום.
 • אם הזכוכית כבר מלאה בשריטות ושפשופים מומלץ להחליף אותה. שדה הראיה של הנהג נפגע כתוצאה משריטות והעבודה הופכת למסוכנת יותר.
 • שבר או סדק יפריע מאוד למהלך העבודה ויגרום לאבק ולרעש לחדור אל תוך הקבינה של הטרקטור. כדאי להחליף את הזכוכית מיד ולא להמתין עד שמצבה יחמיר.

 

מי מחליף את הזגוגית בטרקטור?

מומלץ לפנות רק לחברה מקצועית שמציעה שירותי זגגות לטרקטורים. לא כל זגג ידע כיצד לבצע את העבודה, להשלמת המשימה דרושים ניסיון והבנה רבה בתחום. חברות רציניות מאפשרות לכם להזמין צוות שיגיע עד אליכם, יבצע את ההחלפה ויאפשר לכם להמשיך בעבודה שגרתית. כדאי לוודא שמדובר על זגוגית איכותית ולא בחיקוי.

זגגות לטרקטורים

שמשות הרכבים אינם עמידים עד אין סוף. שמשות אך עלולות להיסדק, להישבר ואפילו להתנפץ. זגגים רבים מציעים את שירותם לכלי רכב שונים ומבצעים החלפות של שמשות באיכות גבוהה. לעומת זאת, כאשר מדובר על זגגות לטרקטורים אין מקומות רבים אשר יכולים לבצע את העבודה ממגוון סיבות. על כן, זגגות לטרקטורים מבצעים בחברת זכוכית המרכז- זגגות טרקטורים בע״מ.

 

מי יכול לבצע זגגות לטרקטורים?

 • זגגות לטרקטורים מבוצעת על ידי חברות המומחות לעניין. לא כל זגג מחזיק במלאי שלו שמשות המתאימות לטרקטורים. בנוסף קיימים דגמים רבים של טרקטורים השונים אחד מהשני ולא לכל אחד יש את היכולת להחזיק מלאי כל כך מגוון בכל רגע נתון.
 • ההתאמה של הזכוכית לסוג הטרקטור היא קריטית. הזכוכית היא מקור הבידוד, הן התרמי והן האקוסטי, אשר מגנה על הנהג. הזכוכית בנוסף מגנה על הנהג ממפגעים סביבתיים כגון חומרי ריסוס והדברה או כימיקלים אחרים בסביבתו ובסביבת עבודתו.
 • מלבד הנהג, שמשת הטרקטור מגינה גם על ציוד יקר ומערכות הנמצאות בתוך תא הנהג.
 • חומרי האיטום בהם משתמשים לצורך תיקון השמשות אף הוא צריך להיות בסטנדרטים הגבוהים והאיכותיים ביותר מאותן הסיבות שצוינו מעלה.
 • לחברה המתמחה בזגגות לטרקטורים יש לרוב צי של עובדים מיומנים אשר יכולים להגיע לכל מקום במהירות ולתקן את החלק הפגום. חברות אילו מגיעות בדרך כלל לכל מקום שצריך בין אם מדובר בבית העסק או עבודות בשטח.
 • לא תמיד מדובר בזגוגית שבורה, אלא סדוקה או שרוטה. חברת זגגות לטרקטורים תדע גם לייעץ לכם בנוגע להחלפת השמשה ותוכל למצוא בשבילכם את החלון האיכותי והמתאים ביותר.

 

היכן ניתן למצוא חברה המטפלת בשמשות לטרקטורים

חברת זכוכית המרכז זגגות טרקטורים בע״מ הינה חברה שמתעסקת בזגגות לטרקטורים.

אנחנו עוסקים במלאכת הזגגות לטרקטורים כ-25 שנים ומספקים שירות מיומן בצורה המהירה והאיכותית ביותר. אצלנו תמצאו מגוון רחב של זגוגיות לטרקטורים המתאימים לכל הסוגים. כמו כן תמצאו צוות עובדים מיומן אשר עובד באופן מהיר ומדויק, המגיע לכל חלקי הארץ ללא בעיה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

למעלה

ליצירת קשר, מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

ּ